Reklama
aplikuj.pl

Nowe zdjęcia BMW i4 w testach ujawniają maskownice chłodnicy

Nowe zdjęcia BMW i4 w testach, Nowe zdjęcia BMW i4, zdjęcia BMW i4

Wreszcie nadchodzące wielkimi krokami elektryczne BMW pokazało więcej szczegółów. Najnowsze zdjęcia BMW i4 w testach ujawniły nawet skrawek jego maskownicy.

Zdjęcia BMW i4 w kamuflażu

Testowy samochód z niemieckimi tablicami rejestracyjnymi został sfotografowany z odsłoniętą maskownicą pokrytą tylko cienką warstwą kamuflażu, ale i tak pomijając nią, widać że ta jest zamknięta i będzie miała mniej więcej taki sam rozmiar, jak w nowej serii 4.

Czytaj też: Nowe BMW Serii 7 zaskoczą funkcjami i wyglądem?
Czytaj też: Zimowe testy BMW 2 Coupe 2022 M Performance w kamuflażu
Czytaj też: Wyszpiegowano prototyp BMW X4 M 2022

Niestety już dolna część zderzaka została jednak dodatkowo ukryta, co uniemożliwia ocenienie pełnego rozmiaru kratki, ale zrzucenie elementów kamuflażu ujawniło kolejne ogromne podobieństwa między tym elektrycznym wydaniem, a spalinowym Gran Coupe Serii 4. Mowa przede wszystkim o identycznych światłach przednich.

Czytaj też: BMW o dogadzaniu wszystkim. Zapewne wiecie o co chodzi
Czytaj też: Nowe BMW M440d xDrive 2022 zadebiutowało
Czytaj też: Nowe hybrydy BMW dla Europy, to tanie 320e i 520e

Co ciekawe, ten prototyp ma lusterka boczne, które nie mają żadnego przebrania, co sugeruje, że te zdjęcia BMW i4 prawdopodobnie pokazują wersję nadwozia bliską stanu produkcyjnego. Prace nad tym modelem najpewniej zmierzają ku końcowi, więc i premiera najpewniej będzie miała miejsce jeszcze w tym roku.