WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nowi Piraci z Karaibów z gwiazdą DC na pokładzie. Nie chodzi jednak o reboot

Nowi Piraci z Karaibów z gwiazdą DC na pokładzie. Nie chodzi jednak o reboot

O reboocie Piratów z Karaibów słyszymy już od jakiegoś czasu. Wygląda jednak na to, że to nie jedyny projekt, który powstanie w pirackim uniwersum. mamy dostać jeszcze jeden film, w którym zagra gwiazda DC.

Czytaj też: Diuna – zobaczcie jak wyglądają ornitoptery! Jest nowe zdjęcie z filmu

Margot Robbie, którą znamy z roli Harley Quinn w filmach DC zagra główną rolę w nowym pirackim filmie osadzonym w uniwersum Piratów z Karaibów. Nie będzie to jednak reeboot serii, o którym słyszymy od dawna, a osobna produkcja z oddzielną, autonomiczną historią. Do napisania scenariusza została zaangażowana Christina Hodson, która napisała teksty do takich filmów jak Bumblebee czy niedawne Ptaki Nocy, w których grała Robbie.

Czytaj też: Harley Quinn: Ptaki Nocy – zrób kanapkę, za którą w filmie szalała Harley!

Nie wiemy jeszcze kogo zagra Margot Robbie, jednak według plotek ma to być postać o imieniu Redd. Bohaterka od wielu lat występuje w Disneylandzie w atrakcji Piraci z Karaibów. Na przestrzeni lat Redd miała różne historie, jednak najczęściej łączy się ją z kapitanem Barbossą, na statku którego służyła.

Nie wiadomo, czy w filmie również takie będą jej powiązania, czy nie dostaniemy żadnego związku ze znana nam filmową serią. Oczywiście są to tylko plotki i musimy pamiętać, że w przypadku restartu serii też mówiono o zaangażowaniu tej postaci, w którą miałaby wcielać się Karen Gillian, więc trzeba brać na takie plotki bardzo dużą poprawkę.

O fabule pirackiej produkcji nic jeszcze nie wiadomo. na razie Disney ogłosił bardzo niewiele szczegółów, i oprócz scenarzystki i głównej gwiazdy wiemy, że Jerry Bruckheimer zajmie się produkcją tego filmu, podobnie jak reboota serii.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News