WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Harley Quinn: Ptaki Nocy – zrób kanapkę, za którą w filmie szalała Harley!

Harley Quinn: Ptaki Nocy – zrób kanapkę, za którą w filmie szalała Harley!

Oglądając Ptaki Nocy ciężko było nie zauważyć, że bohaterka szalała na punkcie pewnej kanapki z jajkiem. Teraz aktor, który przygotowywał ją w filmie zdradza jak możemy zrobić ją sami!

CZYTAJ TEŻ: Sony przesuwa tegoroczne premiery. Kiedy zobaczymy Morbiusa i Pogromców duchów?

Film Harley Quinn: Ptaki Nocy skupił się na postaci Harley, która po zerwaniu z Jokerem stała się odnaleźć samą siebie. Oczywiście szybko wpada w kłopoty i musi organizować grupę bohaterek, które na końcu rozprawiają się ze złolami. I choć w Ptakach Nocy dostajemy sporo walki i zwariowanych scen, to sporo uwagi główna bohaterka poświęca… kanapce z jajkiem. Każdy, kto film oglądał wie o co chodzi. Dla reszty wytłumaczę krótko.

Harley na kacu udaje się po najlepszą kanapkę na świecie. Sal prowadzi małą knajpkę, w której serwuje istne dzieła sztuki, jak określa je bohaterka. Na miejscu możemy więc obserwować przygotowanie dania i posłuchać zachwytów Harley. I choć finalnie kanapka kończy bardzo tragicznie, to wielu z nas mogło nabrać na nią ochoty podczas seansu. Jeśli narobiliście sobie smaka na tę kopalnię kalorii, a podczas kwarantanny odkryliście w sobie Master Chefa teraz możecie zrobić legendarną kanapkę w swoim domu.

Aktor wcielający się w Sala, Bruno Olivier pokazał dla Variety jak przygotować kanapkę krok po kroku. Zdradził też jak przygotowywał się do tej epizodycznej roli i, jak się okazuje, nie było to takie łatwe.

Było to zdecydowanie jedno z najdziwniejszych przygotować do roli w mojej karierze. Noc spędziłem robiąc w kółko kanapki z jajkiem i demolując kuchnię.

Dodał również, że bardzo satysfakcjonowały go komentarze fanów Ptaków Nocy, którzy, podobnie jak Harley, traktowali kanapkę i Sala jako coś więcej niż epizod w filmie.

Dużo czytałem o tej kanapce jako metaforze ożywienia Harley, a także o tym, że Sal był jednym mężczyzną w filmie, który nie zawiódł bohaterki.

A oto przepis i instrukcja, którą dla Variety nagrał Bruno Olivier.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News