WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy 25-minutowy gameplay z Cyberpunk 2077 do Waszej analizy

Cyberpunk 2077 jeszcze z nami nie skończył. Oto długi materiał pozwalający Wam zapoznać się z poszczególnymi elementami gry.

CD Projekt RED zapowiedziało kolejne Night City Wire, ale konkretnej daty nie podano. Wiadomo, że transmisja powróci za kilka tygodni. Nie oznacza to jednak, że o grze szybko zapomnimy.

Zdaje się, że okres, w którym dostajemy jeden materiał z Cyberpunka 2077 na kilka miesięcy jest za nami. CD Projekt RED pozostawił nas po Night City Wire z masą materiałów w sieci. Jednym z nich jest 25-minutowy gameplay, który możecie obejrzeć poniżej.

Czytaj też: Szokująco tani Xbox Series S w dokumentach Microsoftu

Jest to wideo kompresujące to wszystko co osoby zaproszone na pokaz Cyberpunk 2077 mogły zobaczyć. Wideo prezentuje nam początek zabawy jeśli wybierzemy naszą przeszłość jako dzieciak wychowujący się na ulicy lub gdy postawimy na przeszłość, w której stoją za nami wielkie korporacje. Ja wybiorę tę drugą opcję, a Wy?

Materiał pokazuje także model jazdy samochodami, strzelaniny czy lokacje, które zwiedzimy. Wiedźcie bowiem, że Cyberpunk 2077 to nie tylko wieżowce i neony. Znajdzie się również miejsce dla pustyni! Nie mogę się doczekać zwiedzania tych mniej zapełnionych budynkami lokacji.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News