Reklama
aplikuj.pl

Nowy elektryczny rower Ducati, to czysta wydajność

Elektryczny rower Ducati TK-01RR, Nowy elektryczny rower Ducati, Ducati TK-01RR

Ducati zaprezentowało swój nowy elektryczny rower górski w postaci TK-01RR, który oczywiście zalicza się też do segmentu enduro, ciesząc się pokaźnym zapleczem mocy.

Elektryczny rower Ducati TK-01RR

TK-01RR jest wyposażony w niedawno ujawniony silnik Shimano EP-08, który napędza rower pośrednio. Ta jednostka o wadze zaledwie 2,6 kg generuje imponujący moment obrotowy rzędu 85 Nm i oferuje do 400% wspomagania w swoim najwyższym trybie.

Czytaj też: Elektryczne rowery Harley-Davidson, czyli firmy Serial 1
Czytaj też: Elektryczne rowery enduro z Dubaju. Oto flagowe Nireeka Sierra i Nyx
Czytaj też: Gocycle G3+, czyli limitowany składany rower elektryczny

Jeśli o ramę roweru TK-01RR idzie, ta wykorzystuje bardziej pionową rurę dolną, która dzierży podwieszany akumulator Shimano o pojemności 630 Wh, co obniża środek ciężkości oraz go centralizuje. Pod kątem geometrii ten elektryczny rower pasuje do bardziej ekstremalnej jazdy po górskich zboczach.

Czytaj też: Elektryczny rower terenowy o wysokiej mocy, czyli Juggernaut Duo
Czytaj też: CNC eFanes, czyli elektryczny rower w cenie samochodu
Czytaj też: Elektryczny motorower Presidio od Monday Motorbikes

Na nich idealnie spiszą się hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano XT oraz 12-biegowa przerzutka, jak zresztą widelec Öhlins RXF 38 o skoku 180 mm i tylny amortyzator Öhlins TTX z 170 mm skokiem. Uzupełnieniem specyfikacji jest para najnowszych opon Pirelli Scorpion e-MTB S, a cena za to cacko wynosi 6999 euro, czyli 31310 zł.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News