Reklama
aplikuj.pl

Warner pokazuje fragment filmu Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984, Wonder Woman 1984 premiera, Wonder Woman 1984 hbo max

Już za tydzień do amerykańskich kin trafi Wonder Woman 1984, w którym ponownie spotkamy się z Dianą Prince. Tymczasem Warner Bros. wypuścił do sieci fragment filmu, a raczej scenę otwierającą całe widowisko.

Zobaczcie fragment filmu Wonder Woman 1984

Po licznych problemach wynikających z pandemii koronawirusa Wonder Woman 1984 trafi do amerykańskich kin 25 grudnia. Nie do wszystkich jednak, bo wiele placówek nadal jest zamkniętych. Tego samego dnia odbędzie się również premiera produkcji na HBO Max, a także w kilku innych krajach. W Polsce WW84 zobaczymy dopiero 22 stycznia 2021 roku. Tymczasem, by podnieść zainteresowanie zbliżającą się premierą Warner Bros. wrzucił do sieci fragment otwierający film.

Czytaj też: Disney zapowiada nowe produkcje ze świata Gwiezdnych Wojen. Ashoka dostanie własny serial!
Czytaj też: Nowe produkcje Marvela – Secret Invasion, Fantastyczna Czwórka i inne

Na trwającym prawie 3 i pół minuty materiale przenosimy się do czasów młodości Diany i widzimy, jak bohaterka bierze udział w spektakularnych zawodach rywalizując z innymi Amazonkami.

Przypomnijmy, że akcja Wonder Woman 1984 dzieje się latach 80. XX wieku. Tym razem tytułowa bohaterka będzie musiała zmierzyć się ze znanym z komiksów antagonistą – Maxwellem Lordem, którego zagra Pedro Pascal. Choć materiale źródłowym jego mocą jest kontrolowanie umysłów, to reżyserka Patty Jenkins zapowiedziała zmianę jego nadzwyczajnych umiejętności. Dzięki temu będzie mógł spełniać ludzkie życzenia. Oprócz Maxwella Lorda Wonder Woman będzie musiała zmierzyć się z Cheetah. O tej postaci w filmie niewiele wiemy, choć według doniesień za jej stworzeniem będzie stał właśnie Lord. Barbara Minerva zwróciła się do niego o pomoc, a on dał jej super moc, która sprowadziła kobietę na złą drogę, bo kryjąca się w jej ciele bestia przejęła kontrolę nad jej umysłem.

Czytaj też: Zwiastun serialu What If…? – zombie Kapitan Ameryka i Peggy Carter z tarczą
Czytaj też: Zwiastun serialu WandaVision – jest na co czekać!
Czytaj też: Zwiastun serialu Loki dla Disney+. To będzie szalona jazda!

W obsadzie, prócz Gal Gadot pojawi się: Chris Pine, Kristen Wiig, Lynda Carter, Natasha Rothwell, Spencer Trinwith i Justin Sisk.