WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy gameplay z Warsaw – czy polska gra dowiezie?

Nowy gameplay z Warsaw to 13 minut zabawy z tym tytułem. Jak podoba Wam się polska propozycja?

Pixelared Milk, które stworzyło Regalia: Of Men and Monarchs pracuje teraz nad tytułem zwanym Warsaw. Warszawa będzie taktyczną grą RPG, w której wcielimy sie w powstańców warszawskich. Gra zabiera nas do 1944 roku, a swoją rozgrywką najbardziej przypomina Darkest Dungeon. Czy Polacy będą w stanie powtórzyć sukces trudnej produkcji?

Czytaj też: Dziesiątki nowych szczegółów o Cyberpunk 2077

Serwis IGN opublikował nowy materiał wideo, dzięki któremu możemy przyjrzeć się rozgrywce z gry. Zobaczymy na nim dobór oddziału, podróżowanie po mapie oraz samą walkę.

Jak zapatrujecie się na taki tytuł? O ile Darkest Dungeon mi nie podeszło, to akurat Warsaw będzie na pewno moją kolejną próbą do „takiego typu gry”. Nie ma tu jednak co ukrywać, że głównie zrobię to ze względu na tematykę produkcji. Na zagranicznych graczy może to nie zadziałać.

Pod filmikiem aktualnie przeważają łapki w górę (ponad 600), ale można też zobaczyć ponad 100 łapek w dół. Graczy niezadowolonych zdaje się zatem być trochę więcej, niż zwykle przy tego typu materiałach. Trzymajmy kciuki, żeby gra jednak okazała się porządną produkcją, która zaskoczy graczy i będzie promować Polskę.

Czytaj też: Pierwszy Half-Life w VR – fan tworzy ambitny port

Źródło: YouTube (IGN)