Reklama
aplikuj.pl

Nowy konfigurator Porsche. Samochodu w nim jednak nie dostosujecie

Nowy konfigurator Porsche, Porsche zegarki

Oddanie serca danej marce jest proste – najpierw kupujesz jej telefon, potem smartwatcha, słuchawki, a finalnie po koszulki i czapki. W świecie drogich samochodów sprawa ma się jednak inaczej, bo zamiast takich gadżetów, właściciele mogą dorzucić sobie do swojego nowego modelu specjalny zegarek. To właśnie umożliwia nowy konfigurator Porsche.

W segmencie luksusowych i sportowych samochodów dedykowane im zegarki są na porządku dziennym. Jeśli nie w zestawie z nowym modelem, to przynajmniej do kupienia „obok”. Są też oczywiście znacznie bardziej unikalne przypadki, jak to było ostatnio z Rolls-Royce Boat Tail, który to dostał wyjątkowe dwa zegarki specjalnie dla właścicielki i właściciela. Wróćmy jednak do czegoś bardziej przyziemnego, choć i tak szalenie ekskluzywnego.

Czytaj też: Zegarek OnePlus Cobalt Limited Edition trafił do sprzedaży… na Instagramie

Nowy konfigurator Porsche dla zegarków

Fani Porsche, chcący mieć coś marki nie tylko w garażu, ale też na nadgarstku, mogą już skorzystać z nowego konfiguratora butikowego oddziału Porsche Design, który pozwala klientom spersonalizować zegarek według własnych upodobań. Obecnie każdy z nas może stworzyć swój niestandardowy chronograf, którego cena zaczyna się od 5150 dolarów. Szybko jednak ta kwota może wzrosnąć o kolejne setki dolców zależnie od naszego widzimisię, kiedy sięgniemy np. po tytanową kopertę, czy tarcze, jak również niestandardowe kolory.

Czytaj też: Wyjątkowy zegarek Hondy Edifice świętuje rocznice pierwszego zwycięstwa

Warto jednocześnie zaznaczyć, że zegarki Porsche pozwalają na to, co najważniejsze, czyli dopasować się do konkretnego samochodu firmy. Właściciele 911 GT3 są nawet uprzywilejowani, ponieważ zegarek Porsche Design Chronograph 911 GT3 jest zarezerwowany tylko dla nich, a jego cena wynosi 8100$ przed dodaniem jakichkolwiek opcji. Nic jednak dziwnego, bo ten limitowany model posiada lepszy autorski mechanizm mechaniczny – Porsche Design WERK 01.200, a nie WERK 01.100.

Czytaj też: Zegarek z Gwiazdą Śmierci, czyli dzieło dla zapaleńców Gwiezdnych Wojen

Oba modele bazują jednocześnie na podobnym stylu o nieprzesadzonym designie, którego uzupełnia skórzany pasek i jeśli się zastanawiacie, to tak – możecie wybrać kolory specjalnie po to, aby pasowały do Waszego Porsche. Możliwość kupienia zegarka tej firmy jest z kolei na swój sposób unikalna, ponieważ ta jako jedna z nielicznych posiada własny oddział zegarmistrzowski. Jako że kombinacje obejmują aż 1,5 miliona połączeń, są też małe szanse na to, że stworzycie dokładnie taki sam zegarek, jak ktoś inny.