WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Idealny dla streamerów, czyli nowy mikrofon QuadCast S od HyperX

Poznaliśmy właśnie najnowszy nabytek w ofercie HyperX, czyli mikrofon QuadCast S przeznaczony dla streamerów, ale umówmy się – sprawdzi się nawet u zwyczajnych graczy.

Już teraz w ofercie HyperX znajdziemy mikrofon QuadCast, więc jak możecie się spodziewać, QuadCast S ma z nim wiele wspólnego. Niestety te największe nowości sprowadzają się głównie do bardziej zaawansowanego podświetlenia, które nie jest już jednokolorowe, a w pełni RGB i z odpowiednią dawką efektów.

Tak więc, QuadCast S podepniemy zarówno do konsoli PlayStation 4, jak i komputerów Windows i Mac, ciesząc się certyfikatami TeamSpeaka oraz Discorda. Mikrofon ten oferuje 16-bitowe próbkowanie na poziomie 48 kHz z pasmem przenoszenia od 20 do 20000 Hz przy czułości -36 dB.

O zbieranie naszego głosu dbają trzy kondensatory o wielkości 14 mm każdy, które umożliwiają działanie trybu stereoficznego, wielokierunkowego, dwukierunkowego oraz kardioidalnego. Na pokładzie QuadCast S nie zabrakło wyjścia słuchawkowego, nowoczesnego portu USB-C, czy solidnej podstawy z antywstrząsowym systemem gumek.

Czytaj też: Duży wyciek dotyczące AMD Navi 21, 22 i 23

Cena? Na ten moment znamy tylko tą w euro, gdzie sięga 179,99. Dodatkowo klienci mogą liczyć na wsparcie oprogramowania NGenuity.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News