Reklama
aplikuj.pl

Samsung The Sero – telewizor do smartfona. Szaleństwo czy geniusz?

samsung the sero, samsung tv

Samsung przygotował telewizor, który kompletnie zmienia nasze myślenie o tym do czego może on służyć. Jestem bardzo ciekawy jak sie przyjmie na rynku.

Ten telewizor musiał się komuś przyśnić, bo aż się wierzyć nie chce, że ktoś mógł to ot tak po prostu wymyślić. The Sero to telewizor, który łączy się z smartfonem, a potem wyświetla na nim to pokazuje małe urządzenie. Instagram na telewizorze czy pionowy filmik z YouTube’a nie stanowią dla niego problemu.

Samsung The Sero i możliwości

Samsung zapewnia, że połączenie telewizora The Sero z telefonem jest niezwykle proste i intuicyjne. Wystarczy dotknąć urządzeniem mobilnym do obudowy telewizora i funkcja Dotknij i Wyświetl sprawi, że użytkownicy natychmiast zobaczą lustrzaną kopię smartfona. Dzięki tej opcji na większym ekranie można przeglądać ulubione serwisy społecznościowe, oglądać filmy zarówno w pionie, jak i w poziomie czy obejrzeć zdjęcia z wakacji. Wystarczy odwrócić smartfon, a ekran telewizora także zmieni położenie. The Sero oferuje najważniejsze aplikacje VOD, szybki i intuicyjny Smart TV znany z innych telewizorów Samsung, a także wsparcie dla funkcji AirPlay2, umożliwiając odtwarzanie treści z urządzeń firmy Apple.

Czytaj też: Koniec z zakłóceniami “na kablu”. Przewód KLOS Silent ratuje dźwiękowców

The Sero w 4K i z dobrym dźwiękiem

Telewizor Samsung The Sero został wyposażony także w dźwięk w formacie 4.1ch 60W z funkcją Dolby Digital Plus. Ukryte za pionowym stojakiem głośniki można łatwo połączyć ze smartfonem, uzyskując wysokiej jakości brzmienie z głębokim basem. Z kolei Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA) reaguje na niespodziewane dźwięki otoczenia, podnosząc poziom głośności oglądanych treści, gdy jest to konieczne. The Sero oferuje również obraz w jakości 4K oraz skalowanie treści do tej rozdzielczości.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News