Reklama

Nowy model zegarka G-Shock Full Metal ujawniony. Nowocześnie, ale klasycznie

model zegarka G-Shock Full Metal

Chociaż to właśnie ten format zegarków G-Shock podbił świat w 1983 roku, to ich seria jest nieco na uboczu, zyskując mniej wariantów od ich bardziej popularnych braci. Nowy model zegarka G-Shock Full Metal próbuje to naprawić.

Oto nowy model zegarka G-Shock Full Metal

Mowa dokładnie o modelu Casio G-Shock GMWB5000GD-4, łączącego najważniejsze dla linii zegarków cechy ze złotym, szczotkowanym wykończeniem stali nierdzewnej. Ta buduje 43,2 mm kopertę o łagodniejszych, niż zwykle krawędziach, w której tarcza otaczająca wyświetlacz cyfrowy LCD zyskała napisy w tym samym kolorze. Chociaż mający format oryginału (zwłaszcza przez tarczę), ten model pokazuje swój nowoczesny sznyt na wielu frontach.

Czytaj też: Zegarek z Gwiazdą Śmierci, czyli dzieło dla zapaleńców Gwiezdnych Wojen

Jak na zegarek kosztujący 600$ w przedsprzedaży, Casio G-Shock GMWB5000GD-4 sięga po zakręcany dekiel z diamentowym wykończeniem, oferuje wodoodporność do 200 metrów głębokości. Całość napędza znany mechanizm kwarcowy Module 3459, który oferuje wiele funkcjonalności na czele z ładowaniem słonecznym (do 22 miesięcy wytrzymałości), czy kalibracją starowanej radiowo.

Czytaj też: Wyjątkowy zegarek Hondy Edifice świętuje rocznice pierwszego zwycięstwa

Ważący 167 gramów zegarek Casio G-Shock GMWB5000GD-4 trafi do oficjalnej sprzedaży jeszcze w tym miesiącu.