Reklama
aplikuj.pl

Nowy plakat i logo Birds of Prey

Nowy plakat i logo Birds of Prey z okazji zakończenia głównych zdjęć

Oficjalnie zakończono główne zdjęcia do kolejnego filmu z uniwersum DC, którego jedną z głównych bohaterek będzie Harley Quinn. Z tej okazji studio wydało nowy plakat Birds of Prey. Zobaczcie.

Czytaj też: Potwierdzono serial o Cassianie Andorze dla Disney+

Choć wcześniej mówiono, że Birds of Prey skupi się na grupie bohaterek, to wygląda na to, że na pierwszym planie i tak będzie Harley Quinn. Już sam pełny tytuł to sugeruje – Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn). Dodatkowo pierwsze zdjęcia z planu, czy teaser skupiały się właśnie na tej bohaterce. Niezależnie od tego wiemy, że na akranie zobaczymy kilka interesujących kobiecych postaci. A ich zmagania ze złoczyńcą zwanym Czarną Maską mogą być ciekawe.

Z okazji zakończenia głównych zdjęć opublikowano w sieci plakat zawierający logo Birds of Prey, które wydaje się jego ostateczną wersją. Zapewne właśnie ono posłuży do promowania nadchodzącej adaptacji komiksów DC.

Warner Bros. ma niewątpliwie nadzieję, że będzie to wielki hit. Samo zaangażowanie Harley Quinn wzbudza ogromne zainteresowanie. Na chwilę obecną ciężko powiedzieć jak bardzo film odstaje od komiksowego pierwowzoru i czy spodoba się jego fanom. Mimo wszystko, debiut Huntress i Black Canary na dużym ekranie będzie warte obejrzenia.

Premiera Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of one Harley Quinn) zaplanowana jest na 7 lutego przyszłego roku.

Czytaj też: Potwierdzono serial o Lokim dla Disney +. Tom Hiddleston w roli głównej

Źródło: comicbookmovie.com