WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy plakat i logo Birds of Prey

Oficjalnie zakończono główne zdjęcia do kolejnego filmu z uniwersum DC, którego jedną z głównych bohaterek będzie Harley Quinn. Z tej okazji studio wydało nowy plakat Birds of Prey. Zobaczcie.

Czytaj też: Potwierdzono serial o Cassianie Andorze dla Disney+

Choć wcześniej mówiono, że Birds of Prey skupi się na grupie bohaterek, to wygląda na to, że na pierwszym planie i tak będzie Harley Quinn. Już sam pełny tytuł to sugeruje – Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn). Dodatkowo pierwsze zdjęcia z planu, czy teaser skupiały się właśnie na tej bohaterce. Niezależnie od tego wiemy, że na akranie zobaczymy kilka interesujących kobiecych postaci. A ich zmagania ze złoczyńcą zwanym Czarną Maską mogą być ciekawe.

Z okazji zakończenia głównych zdjęć opublikowano w sieci plakat zawierający logo Birds of Prey, które wydaje się jego ostateczną wersją. Zapewne właśnie ono posłuży do promowania nadchodzącej adaptacji komiksów DC.

https://www.instagram.com/p/BwQyGahgCa3/?utm_source=ig_web_copy_link

Warner Bros. ma niewątpliwie nadzieję, że będzie to wielki hit. Samo zaangażowanie Harley Quinn wzbudza ogromne zainteresowanie. Na chwilę obecną ciężko powiedzieć jak bardzo film odstaje od komiksowego pierwowzoru i czy spodoba się jego fanom. Mimo wszystko, debiut Huntress i Black Canary na dużym ekranie będzie warte obejrzenia.

Premiera Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of one Harley Quinn) zaplanowana jest na 7 lutego przyszłego roku.

Czytaj też: Potwierdzono serial o Lokim dla Disney +. Tom Hiddleston w roli głównej

Źródło: comicbookmovie.com