Reklama

Nowy plakat i rozszerzony zwiastun filmu Brightburn: Syn ciemności

Nowy plakat i rozszerzony zwiastun filmu Brightburn: Syn ciemności

Już niedługo na ekrany kin wejdzie horror twórcy Strażników Galaktyki. James Gunn pokaże inną wersję historii Supermana i pokaże co by było, gdyby dziecko z kosmosu było złe. Zobaczcie nowy plakat i rozszerzony zwiastun filmu Brightburn: Syn ciemności.

Czytaj też: Do sieci wyciekł plakat IX Epizodu Gwiezdnych Wojen

W maju tego roku James Gunn powróci z najnowszym horrorem, choć niestety tylko jako jego producent. Koncept niecodzienny – co gdyby dziecko, które spadło z kosmosu nie stało się praworządnym obrońcą ludzkości, którego znamy jako Supermana? Na te pytanie odpowiada rozszerzony zwiastun filmu Brightburn: Syn ciemności.

Zobaczcie jak Gunn zmienia w horror origin Człowieka ze Stali.

Dodatkowo dostaliśmy też nowy plakat, trzeba przyznać, że prezentuje się dość upiornie.

Nowy plakat i rozszerzony zwiastun filmu Brightburn: Syn ciemności

Brightburn: Syn ciemności to horror z motywem superbohatera, choć raczej wypadałoby napisać, że superzłoczyńcy. Pewnej nocy kosmiczny pojazd spada na ziemię na terenie farmy należącej do bezdzietnej pary. Małżeństwo, które zawsze chciało mieć potomka postanawia przygarnąć znalezione w kapsule niemowlę i wychować je jak własne. Z czasem okazuje się jednak, że chłopiec posiada supermoce i aspiracje, które niekoniecznie pokrywają się z wartościami, jakie wpajali mu przybrani rodzice. Chłopiec jest gnębiony przez szkolnych kolegów i to właśnie podczas jednego z takich incydentów spostrzega, że potrafi więcej niż inni.

Za scenariusz odpowiada brat i kuzyn Jamesa Gunna – Brian i Mark Gunn. Mimo wszelkich reklam, reżyser Strażników Galaktyki tym razem zasiada na krzesełku producenta. Za kamerą stanął David Yarovesky. Na ekranie zobaczymy aktorów takich jak: Elizabeth Banks, David Denman, Jackson A. Dunn, Matt Jones i Meredith Hagner.

Film Brightburn: Syn ciemności wejdzie na ekrany kin 24 maja.

Czytaj też: Zobaczcie zdjęcia z planu Morbiusa

Źródło: comicbookmovie.com