Reklama

Zobaczcie zdjęcia z planu Morbiusa

Zobaczcie zdjęcia z planu Morbiusa

W Londynie trwają właśnie prace nad kolejnym filmem ze Spider-Verse od Sony. Na Twitterze pojawiły się zdjęcia z planu Morbiusa, na których możemy zobaczyć Jareda Leto wcielającego się w tytułowego bohatera. Dostajemy również pierwsze spojrzenie na scenę z udziałem Matta Smitha.

Czytaj też: Niesamowite wideo promujące film Godzilla: Król Potworów

Zdjęcia z planu Morbiusa przedstawiają reżysera, Daniela Espinosę z Jaredem Leto podczas prac nad filmem na ulicach brytyjskiej stolicy. Dodatkowo możemy zauważyć parę ujęć ze sceny z Mattem Smithem wcielającym się w postać Loxiasa Crowna. Nie wiadomo w jak dużym stopniu fabuła filmu będzie opierała się na komiksach, ale fani zauważyli, że przynajmniej wizualnie widać inspiracje.

Zobaczcie zdjęcia z planu Morbiusa
https://twitter.com/DrLetoMorbius/status/1110554683892998145

https://twitter.com/MattSmith_Italy/status/1110891543286726656

Przypomnijmy, że film opowie historię Michaela Morbiusa, genialnego biochemika, który chcąc wyleczyć rzadką chorobę krwi staje się wampirycznym antybohaterem. Morbius w reżyserii Daniela Espinosy wejdzie na ekrany kin 31 lipca 2020 roku. Oprócz Jareda Leto w obsadzie znaleźli się także: Matt Smith, Adrja Arjona i Jared Harris. Za scenariusz odpowiada Burk Sharpless i Matt Sazam.

Czytaj też: Zwiastun filmu Dora i Zaginione Miasto Złota

Źródło: cbr.com