WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy plakat Lucyfera i zdjęć promujących 4. sezon

Już nie długo na platformie Netflix zadebiutuje czwarty sezon Lucyfera. Na początku miesiąca dostaliśmy krótką zapowiedź mroczniejszego i bardziej seksownego Pana Piekieł w wydaniu streamingowego giganta. Żeby bardziej podgrzać atmosferę opublikowano kolejne materiały.

Czytaj też: Kilka ciekawych faktów o Grze o Tron

Netflix postanowił opublikować nie tylko nowy plakat Lucyfera, ale również kilka zdjęć promocyjnych i wideo. Platforma zeszłego lata uratowała serial przed „śmiercią”, gdy Fox go anulował. Po globalnej kampanii #SaveLucifer wzięli go pod swoje skrzydła i już niedługo będziemy mogli zobaczyć efekt ich pracy. W końcu zobaczymy następstwa wydarzeń kończących 3. sezon, gdy Chloe Decker odkryła prawdziwą twarz Diabła.

Lucyfer powstaje z nowym plakatem i zdjęciami promocyjnymi

Platforma nadała tradycyjny dla siebie format i kolejna odsłona będzie liczyła już 10 odcinków. Twórcy obiecali, że dostaniemy mniej „wypychaczy”, a więcej konkretnej akcji. Dodatkowo sam serial ma być bardziej mroczny i seksowniejszy niż to, co oferował Fox.

Lucyfer powstaje z nowym plakatem i zdjęciami promocyjnymi Lucyfer powstaje z nowym plakatem i zdjęciami promocyjnymi Lucyfer powstaje z nowym plakatem i zdjęciami promocyjnymi Lucyfer powstaje z nowym plakatem i zdjęciami promocyjnymi Lucyfer powstaje z nowym plakatem i zdjęciami promocyjnymi

Przypomnijmy, że w serialu wystąpi: Tom Ellis jako Lucifer Morningstar, Lauren German jako Chloe Decker i Kevin Alejandrojako Dan Espinoza. A także: Aimee Garcia jako Ella Lopez, DB Woodside jako Amenadiel, Lesley-Ann Brandt jako Mazikeen, Rachael Harris jako Linda Martin, Graham McTavish jako Ojciec Kinley i Inbar Lavi jako Ewa.

4. sezon Lucyfera będziemy mogli oglądać od 8 maja na Netflixie.

Czytaj też: Godzilla: Król Potworów zadebiutuje w Chinach

Źródło: comicbookmovie.com