WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nowy Range Rover Crossover porzuci terenowe możliwości na rzecz luksusu i designu

Nowy Range Rover Crossover porzuci terenowe możliwości na rzecz luksusu i designu

Serwis Auto Express dokopał się do zdjęć crossovera Range Rover 2021 i nie tylko, dając nad pogląd na nowe dzieło Land Rovera.

Z informacji wynika, że marka Land Rover wprowadzi na rynek całkowicie nowego i odmiennego crossovera Range Rover w 2021 roku. Fakt, że zostanie oparty na platformie MLA mówi nam już wiele, a mianowicie to, że będzie oferowany z szerokim wyborem „zielonych napędów”. Mowa o całkowicie elektrycznej wersji, wersji hybrydowej typu plug-in oraz najmniej ekologicznym, bo układzie z systemem łagodnej hybrydy.

Range Rover Crossover 2021 na powyższym zdjęciu jasno wskazuje, że będzie to najniższy i najbardziej stylowy SUV, jaki marka kiedykolwiek wyprodukowała. Jednak ta pochylona linia dachu, ostro pochylona szyba przednia i smukłe światła LED mogą nie wynagrodzić niektórym umniejszonej znacznie możliwości modelu do pokonywania trudniejszego terenu.

Nic jednak dziwnego, bo nowy Range Rover Crossover ma być dla Land Rovera punktem zwrotnym dla Land Rovera. Zacznie oferować nie możliwości terenowe, a bardziej elegancki design, komfort na drodze i luksus.

ŹRÓDŁO: Auto Express