Reklama

Nowy Realme nadchodzi. Aparaty wyglądają obiecująco

Było tylko kwestią czasu, żebyśmy dowiedzieli się więcej na temat tajemniczego smartfona od Realme. Ten został właśnie zauważony w TENAA, gdzie oprócz specyfikacji możemy też podejrzeć rendery ujawniające to, jak nowy Realme o nazwie kodowej RMX3366 będzie wyglądać.

Nowy Realme RMX3366 – co zdradza nam certyfikacja?

Ujawnione zdjęcia Realme RMX3366 pokazują nam zakrzywione boki wyświetlacza OLED, który ma przekątną 6,55 cala, a jeśli chodzi o jego aparat przedni to prawdopodobnie znajduje się tam tylko jeden. Jako że na krawędziach i pleckach smartfona nie dostrzegamy skanera linii papilarnych, to oznacza, że jest on raczej wbudowany pod ekranem. Ciekawa wydaje się z kolei jego konfiguracja aparatów, ale niestety jak na razie nic nam o nich nie wiadomo.

Zobaczcie zresztą sami, jak prezentuje się Realme RMX3366:

Czytaj też: Realme może wkrótce wprowadzić na rynek tablet Realme Pad

Wyciek z TENAA pomimo nowych szczegółów potwierdził również te znane już nam informacje na jego temat. Dlatego też wiemy o jego pojemności baterii wynoszącej 4400 mAh oraz o systemie Android 11, który czuwa nad wszystkim wraz z nakładką graficzną Realme UI 2.0, choć ta informacja nie jest jeszcze pewna. Jego układ tak samo nie jest jasny, ponieważ jedne źródła wskazują na Snapdragona 778G, a drugie na Snapdragona 870.

Czytaj też: Znamy datę polskiej premiery Realme GT. Nadchodzi nowy flagowiec!

Przecieki dotyczące Realme RMX3366 zdradzają nam jeszcze jego wymiary równe 159,9 x 72,5 x 8 mm oraz rozdzielczość ekranu Full HD+. Tak więc, to tyle jak na razie, ale spodziewajcie się jeszcze więcej w najbliższym czasie.