Reklama

Nowy spot telewizyjny filmu Godzilla: Król Potworów pokazuje nowe ujęcia

Nowy spot telewizyjny filmu Godzilla: Król Potworów pokazuje nowe ujęcia

W sieci pojawił się najnowszy spot telewizyjny filmu Godzilla: Król Potworów. Zawiera on kilka ekscytujących scen, których wcześniej nie widzieliśmy. Kolejni Tytani przygotowują się do bitwy. Ten film nie może się nie udać, zobaczcie sami!

Na razie nie zapowiada się, byśmy w najbliższym czasie dostali nowy zwiastun nadchodzącej Godzilli. Twórcy jednak wypuścili nowy spot telewizyjny, by zainteresować widzów nadchodzącą premierą. Trzeba przyznać, że z każdym nowym materiałem film prezentuje się coraz bardziej epicko. Miejmy nadzieję, że to, co zobaczymy w kinie nas nie zawiedzie.

https://youtu.be/CWrb8PitaCU

Czytaj też: Czy William Shatner powróci do swojej kultowej roli w Star Trek?

Zwiastun nosi tytuł „Tylko jeden” i nawiązuje do walki między legendarnymi potworami.

Choć nowy spot telewizyjny filmu Godzilla: Król Potworów trwa zaledwie 30 sekund, to ujawnia dużo nowego materiału. Wideo pokazuje nam wynurzającego się z wulkanu Rodana i jego przelot, choć scena jest krótka i zadymiona, to wydaje się, że leci wprost na Króla Gidoraha. Mamy też spotkanie Godzilli właśnie z tym Tytanem. Patrząc jak te dwa kolosy pędzą w swoim kierunku nie możemy doczekać się filmu. Na początku spotu widać też jak spod ziemi wynurza się coś, co może być ogromnym pająkiem? Na wcześniejszych materiałach go nie było, więc możliwe, że to całkiem nowa bestia.

Plakaty z filmu Godzilla: King of the Monster. Legendarne potwory w pełnej krasie

Reżyser filmu, Michael Dougherty, chciał przedstawić legendarne potwory jako rozumne i czujące istoty, które istniały obok ludzkości. Kiedyś były czczone, ale później o nich zapomniano, choć nie zginęły. W filmie Godzilla: Król Potworów te legendarne stworzenia będą walczyć o prawo do ochrony lub dominacji nad Ziemią. W czasie, gdy organizacja Monarch będzie chciała jakoś potwory wykorzystać, ludzkość znów postara się przeżyć.

Trzeba przyznać, że nowy spot telewizyjny filmu Godzilla: Król Potworów sprawia, że z coraz większą niecierpliwością wyczekujemy premiery. Film w Polsce wejdzie na ekrany kin 14 czerwca.

Czytaj też: Rozpoczęła się produkcja sequela Jumanji

Źródło: comicbookmovie.com