Reklama

Rozpoczęła się produkcja sequela Jumanji

Rozpoczęła się produkcja sequela Jumanji

Film Jumanji: Przygoda w Dżungli z 2017 roku odniósł niespodziewany, ale wielki sukces zarabiając prawie miliard dolarów na całym świecie. Nic dziwnego, że powstaje kontynuacja.

Dwayne Johnson ogłosił, że rozpoczęła się produkcja sequela Jumanji na swoim Instagramie. Dodał zdjęcie rąk trzymających wyblakłą dyskietkę z grą wideo Jumanji, którą widzieliśmy już w Przygodzie w Dżungli.

Czytaj też: Agenci S.H.I.E.L.D. powrócą szybciej niż się spodziewano

W 2017 roku Jumanji okazał się kasowym hitem zarabiając prawie miliard dolarów na całym świecie. Film stał się jednym z najlepszych hitów roku zajmując pierwsze miejsce w kasie przez trzy weekendy. Jest też piątym pod względem dochodu filmem z 2017 roku przebijając nawet Spider-Man: Homecoming.

Na temat fabuły na razie nie wiemy nic. Przygoda w Dżungli kończy się pozornie zniszczoną kasetą z grą. Obsada potwierdza jednak kilka alternatywnych zakończeń, które pozostawiają otwarte drzwi dla kontynuacji. Na pewno ponownie zobaczymy Kevina Harta, Jacka Blacka, The Rocka i Karen Gillan. Nie wiadomo jednak, czy młoda obsada także powróci

Sequel Jumanji, który na razie nie ma tytułu, zaplanowany jest na 13 grudnia.

Czytaj też: Odcinek Doctora Who na VR

Źródło: cbr.com