Gwiazda Supernatural jako nowy Strażnik Teksasu – zwiastuny i porcja zdjęć

Strażnik Teksasu reboot, Strażnik Teksasu Jared Padalecki, Walker serial, Walker logo

Po zakończeniu Supernatural Jared Padalecki wcieli się w kolejnego obrońcę ludzkości. Tym razem jako nowy Strażnik Teksasu w produkcji stacji The CW. Zobaczcie nowe zapowiedzi i porcję zdjęć.

Walker czyli nowy Strażnik Teksasu

Nowy serial stacji The CW to reboot kultowej serii z lat 90., w którym w rolę Strażnika Teksasu wcielał się Chuck Norris. W nowej wersji, która nosi tytuł „Walker” zastąpi go gwiazda Supernatural, Jared Padalecki. Wcieli się on w Cordella Walkera, który po śmierci żony wraca z dwójką dzieci do domu w Austin. Nie było go tam kilka lat i na miejscu wiele rzeczy uległo zmianie. Walker stanie przed koniecznością naprawy relacji z rodziną i dogadania się z partnerka w nowej pracy. Śmierć żony nie daje mu jednak spokoju i zaczyna nabierać podejrzeń co do jej zgonu.

Czytaj też: Warner pokazuje fragment filmu Wonder Woman 1984
Czytaj też: Powstaje nowa wersja Firefly dla Disney+
Czytaj też: Joey Batey jako Jaskier na nowych fotkach z 2 sezonu Wiedźmina

Stacja The CW zapowiada, że będzie to pełny reboot znanego serialu, więc nie spodziewajmy się gościnnych występów Chucka Norrisa, czy innych gwiazd. Na razie zamówiono pierwszy sezon i od jego przyjęcia będzie zależało czy dostaniemy kolejne. Premierę zaplanowano na 21 stycznia 2021 roku.

Tymczasem zobaczcie nowe materiały, które trafiły do sieci. Oprócz zdjęć dostajemy też dwie zapowiedzi.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News