Reklama
aplikuj.pl

Gwiazda Supernatural jako nowy Strażnik Teksasu – zwiastuny i porcja zdjęć

Strażnik Teksasu reboot, Strażnik Teksasu Jared Padalecki, Walker serial, Walker logo

Po zakończeniu Supernatural Jared Padalecki wcieli się w kolejnego obrońcę ludzkości. Tym razem jako nowy Strażnik Teksasu w produkcji stacji The CW. Zobaczcie nowe zapowiedzi i porcję zdjęć.

Walker czyli nowy Strażnik Teksasu

Nowy serial stacji The CW to reboot kultowej serii z lat 90., w którym w rolę Strażnika Teksasu wcielał się Chuck Norris. W nowej wersji, która nosi tytuł „Walker” zastąpi go gwiazda Supernatural, Jared Padalecki. Wcieli się on w Cordella Walkera, który po śmierci żony wraca z dwójką dzieci do domu w Austin. Nie było go tam kilka lat i na miejscu wiele rzeczy uległo zmianie. Walker stanie przed koniecznością naprawy relacji z rodziną i dogadania się z partnerka w nowej pracy. Śmierć żony nie daje mu jednak spokoju i zaczyna nabierać podejrzeń co do jej zgonu.

Czytaj też: Warner pokazuje fragment filmu Wonder Woman 1984
Czytaj też: Powstaje nowa wersja Firefly dla Disney+
Czytaj też: Joey Batey jako Jaskier na nowych fotkach z 2 sezonu Wiedźmina

Stacja The CW zapowiada, że będzie to pełny reboot znanego serialu, więc nie spodziewajmy się gościnnych występów Chucka Norrisa, czy innych gwiazd. Na razie zamówiono pierwszy sezon i od jego przyjęcia będzie zależało czy dostaniemy kolejne. Premierę zaplanowano na 21 stycznia 2021 roku.

Tymczasem zobaczcie nowe materiały, które trafiły do sieci. Oprócz zdjęć dostajemy też dwie zapowiedzi.