Reklama
aplikuj.pl

Nowy Switch będzie na początku 2021. Zaraz, jaki nowy?

nintendo switch 2021

Nintendo ma planować nową wersję Nintendo Switch. Czego się spodziewać?

Końcówka 2020 i początek 2021 będą należały do konsol nowej generacji. PlayStation 5 i Xbox Series X będą się rozpychać na rynku, a konkurencja zaliczy pewnie słabszy okres. Co planuje jednak Nintendo?

Powracają plotki na temat tego, iż Nintendo pracuje nad nową konsolą. Przecieki wskazują, że nowa wersja Nintendo Switch zadebiutuje na początku 2021 roku. Takie informacje pochodzą od osób pracujących przy dostarczaniu elementów do tego typu urządzeń.

Czytaj też: Marvel’s Avengers w 4K i 60fps? No tak średnio bym powiedział

W przeszłości mieliśmy już plotki o mocniejszym Nintendo Switch. Konsola, która mogłaby skalować obraz do 4K (a potrafią to proste przejściówki) oraz posiadająca trochę lepsze podzespoły na pewno ułatwiłaby producentom dalsze portowanie gier w obliczu nowej generacji PS5 i Xbox Series X.

Pytanie tylko czy na pewno mówimy tutaj o nowym, mocniejszym Switchu. Możliwy jest też scenariusz, w którym nowy Switch to tak naprawdę drobna rewizja, podobna do tej, która miała już miejsce. Nowy-stary Switch dostał po prostu inny rodzaj ekranu oraz mocniejszą baterię.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News