Reklama

Nowy wspaniały świat – Peacock prezentuje kolejne zdjęcia z serialu

Platforma Peacoock seriale, Nowy wspaniały świat ekranizacja, Nowy wspaniały świat serial, Nowy wspaniały świat obsada, Nowy wspaniały świat fabuła, Nowy wspaniały świat premiera

Platforma Peacock kontynuuje promocję swojego oryginalnego serialu Nowy wspaniały świat na podstawie książki Aldousa Huxleya. Do sieci trafiły kolejne zdjęcia, zobaczcie.

Czytaj też: Hamilton – nowy zwiastun zapowiada premierę na Disney+

Nowy wspaniały świat to powieść Aldousa Huxleya wydana w 1932 roku. Książka uznawana jest za najsłynniejszą antyutopię i opowieść science-fiction w literaturze światowej. Przedstawia wizję społeczeństwa przyszłości, którego członkowie powstają w wyniku sztucznego zapłodnienia i klonowania. Ludzie są poddawani warunkowaniu i przypisywani do odpowiedniej kasty, z której nie mogą się wyrwać. W tym pozbawionym wyższych uczuć świecie dominują prymitywne rozrywki, seks i narkotyki.

Serial przeniesie nas do utopijnego Londynu przyszłości. Akcja skupi się na postaci Bernarda Marxa i Leniny Crowe, którzy chcą zbadać jednostki żyjące na granicy społeczeństwa. Podczas pobytu na Ziemiach Dzikich odnajdują Johna „Dzikusa”, którego zabierają ze sobą do Nowego Londynu. Według informacji serial będzie bazował na książce Huxleya, jednak nie będzie jego wierną adaptacją, a twórcy rozwijając fabułę wykorzystają trochę swoich pomysłów.

Najnowsze zdjęcia udostępnił magazyn Entertainment Weekly

Zobaczcie też poprzednie materiały promocyjne

W roli Leniny Crowe zobaczymy Jessicę Brown Findlay, zaś w Bernarda Marxa wcieli się Harry Lloyd. Jako John „Dzikus” pojawi się Alden Ehrenreich, a jego doświadczoną przez życie matkę zagra Demi Moore. W serialu pojawią się też: Kylie Bunbury, Hannah John-Kamen, Sen Mitsuji, Joseph Morgan i Nina Sosanya.

Amerykańską premierę zapowiedziano na 15 lipca, nadal nie wiadomo, czy któraś z platform dostępnych w naszym kraju zdecyduje się na wykupienie licencji na dystrybucję.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News