WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy zwiastun Dying Light 2 zdradza szczegóły produkcji

Nowy zwiastun Dying Light 2 jest drobnym wstępem fabularnym. Czego dowiedzieliśmy się o głównym bohaterze gry?

Techland również przybył na E3 i pojawił się na konferencji Microsoftu. Wrocławska firma przygotowała nowe nagranie, dzięki któremu możemy poznać w jakiego bohatera wcielamy się w tej produkcji. I powiem Wam – zaskoczenie jest ogromne!

Czytaj też: Data premiery Cyberpunk 2077 z E3!

Okazuje się, że postać, w którą wcielimy się w Dying Light 2 ma na imię Aiden. To właśnie nim będziemy eksplorować miasto w grze, które według zapewnień Techlandu ma zmieniać się w zależności od naszych decyzji podjętych podczas rozgrywki.

Co jednak zrobić, aby nasza postać była jeszcze zwinniejsza niż w pierwszej części? Zainfekować ją! Okazuje się, że główny bohater jest zarażony, ale nie przemienia się w nieumarlaka. Zdaje się jednak, że infekcja może bardzo dobrze wpłynąć na jego zdolności poruszania się po mieście.

Dying Light 2 wciąż nie ma dokładnej daty premiery. Wiemy natomiast, że gra pojawi się wiosną 2020 na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC. Biorąc jednak pod uwagę ostatnie wypowiedzi pracowników firmy na temat aktualnej, zamulonej generacji konsol nie wykluczałbym również pojawienia się tej odsłony na przyszłej generacji. To jednak nie koniec Dying Light 2 na E3! Dłuższy pokaz gry powinniśmy mieć okazję zobaczyć podczas konferencji Square Enix.

Czytaj też: Nie cierpię Star Wars, ale w Fallen Order chce naprawdę zagrać

Źródło: dualshockers.com