WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy zwiastun filmu Czarownica 2

Z okazji rozpoczęcia w Stanach sprzedaży biletów , Disney wydał nowy zwiastun filmu Czarownica 2. Trailer zawiera trochę nowych, niewidzianych wcześniej scen, a także te z poprzednich zapowiedzi. Zobaczcie sami, czy jest na co czekać.

Czytaj też: Hawkeye od Disney + – czyżby obsadzono rolę Kate Bishop?

Maleficent: Mistress of Evil lub jak woli polski dystrybutor Czarownica 2, to kontynuacja filmu z 2014 roku. Angelina Jolie ponownie wciela się w tytułowa rolę, a Elle Fanning powróci u jej boku jako Aurora. Pierwsza część była zupełnie innym podejściem do klasycznej bajki o Śpiącej Królewnie, gdzie całą historię poznajemy ze strony „złej czarownicy”. Disney starał się pokazać, że bohaterka nie była zła, tylko ludzie ja taką uczynili. Film zebrał bardzo dobre recenzje i przyniósł Disneyowi przyzwoity zarobek w wysokości przeszło 750 mln dolarów. Nic więc dziwnego, że w końcu doczekaliśmy się sequela.

W Czarownicy 2, prócz Jolie i Fanning zobaczymy także część dawnej obsady. Juno Temple, Sam Riley i Imeld Staunton powrócą do swoich ról z 2014 roku. Oczywiście nie zabraknie nowych twarzy. Wśród nich na ekranie zobaczymy takich aktorów jak: Ed Skrein, Chiwetel Ejiofor i Michelle Pfiefer.

Z okazji rozpoczęcia w Stanach sprzedaży biletów, Disney zaprezentował nowy zwiastun filmu Czarownica 2.

Polska premiera Czarownicy 2 już 18 października.

Czytaj też: Dżin na grafikach koncepcyjnych z Aladyna. Zobaczcie jak mógłby wyglądać Will Smith!

Źródło: Collider