Reklama
aplikuj.pl

Sprawdźcie co wiemy o nowym Galaxy Tab S7 Lite Samsunga

Samsung Galaxy Tab S7 Lite, Galaxy Tab S7 Lite, specyfikacja Samsung Galaxy Tab S7 Lite

W sieci pojawiły się kolejne już przecieki na temat nowego Galaxy Tab S7 Lite i tym razem dzięki chińskiemu organowi certyfikującemu, który zdradził nam pewną informację na temat baterii w tym nowym tablecie Samsunga.

Samsung Galaxy Tab S7

Nowy Galaxy Tab S7 Lite ma trafić na rynek w trzech wariantach, które będą odróżniać się od siebie łącznością, jako że znajdzie się wśród nich model współpracujący tylko z Wi-Fi (SM-T730), 4G (SM-T735) i 5G (SM-T736B/SM-T736N).

Wydanie LTE i 4G doczekało się już certyfikacji 3C, co ujawnia możliwość ładowania mocą 44W, jednak chiński organ certyfikujący informuje, że tablety nie będą dostarczane z ładowaniem o takiej mocy. A więc z jaką? Według organu tablet w tej szczególnej wersji ma być dostarczany w zestawie z ładowarką 15 W, tak więc, aby przyśpieszyć ładowanie, musielibyśmy dokupić kompatybilny adapter 44 W.

Czytaj też: Samsung Galaxy Z Fold 2 5G do zgarnięcia taniej o ponad 2 tysiące złotych!

Nie jest jednak jasne, czy model w wersji 5G trafi do kupujących z podstawową 15W ładowarką, czy adapterem, który podbije moc do wcześniej wspomnianej wartości.

Warto również wspomnieć, że Samsung Galaxy Tab S7 Lite pojawił się w Geekbench z układem Snapdragon 750G współpracującym z 4 GB pamięci RAM. Oprócz tego tablet ma działać pod władzą systemu Android 11.

Jak prezentuje się Samsung Galaxy Tab S7 Lite?

Jakiś czas temu do sieci trafił render ukazujący nowy tablet Galaxy Tab S7 Lite model 5G w czarnym wydaniu. Jak się okazuje, wybór koloru nie ograniczy się tylko do jednego, ponieważ tablet ma być dostępny aż w pięciu wersjach, a wiemy to dzięki postowi na Twitterze od Evana Blassa.

Czytaj też: Play i Samsung będą testować sieć 5G

Główna grafika przedstawiająca tablet Galaxy Tab S7 ukazuje nam go w różowym odcieniu wraz ze specjalnym etui oraz rysikiem S-Pen. Jak pewnie zauważyliście, tablet w połączeniu z tymi dodatkami wygląda imponująco, a wszystko to dzięki wyborze takiego samego koloru względem tabletu co sprawia, że całość wygląda ze sobą bardzo spójnie.

Jak możecie zobaczyć na grafice poniżej, miejsce przeznaczone na rysik S-Pen znajduje się wewnątrz etui, ale także z jego tyłu, tuż pod podwójnym aparatem. Po prawej stronie widać przyciski regulacji poziomu głośności i przycisk on/off, natomiast na dole port USB typu C wraz z głośnikiem. Jeśli chodzi o aparat do selfie, to Galaxy Tab S7 posiada go na ramce po prawej stronie.

Czytaj też: Samsung Galaxy S21 Ultra 5G to jedyny aparat jakiego potrzebujesz

Wedle Rolanda Quandta, który już w przeszłości kilka razy zasłynął z ujawniania precyzyjnych przedpremierowych informacji, „nie ma czegoś takiego jak Galaxy Tab S7 Lite„. Tablet ma ponoć nazywać się Galaxy Tab S7+ Lite. Jaka więc będzie prawda? Nie wiemy, dlatego pozostaje nam jedynie czekać na więcej informacji.