Reklama

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G do zgarnięcia taniej o ponad 2 tysiące złotych!

ceny Samsung Galaxy Z Fold 2 i Galaxy Z Flip 5G

Marzy Ci się składany Samsung Galaxy Z Fold 2 5G, ale nie chcesz wydawać na niego tak dużych pieniędzy? Jest na to jedno rozwiązanie – świetna promocja!

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G taniej nawet o 2300 zł

Bardzo lubimy promocje, zwłaszcza, gdy obniżają one cenę produktu w dość znaczący sposób. W tym przypadku tak właśnie jest, choć wyjątkowo w niektórych przypadkach by z oferty skorzystać, trzeba pofatygować się do sklepu stacjonarnego. Duże sieci sklepów z elektroniką takie jak Media Markt, Media Expert czy Neonet wraz z Samsungiem znalazły sposób, byście mogli zgarnąć Galaxy Z Fold 2 5G (wersja 12/256GB) nawet 2300 zł taniej.

Czytaj też: realme 8 5G już za kilka dni trafi do polskich sklepów

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G w Neonet

W wybranych sklepach cena smartfona Samsung Galaxy Z Fold 2 5G została obniżona o 1300 zł – z 7899zł na 6599zł (nieoficjalnie mówi się, że obniżka trwa do niedzieli), do tego Samsung przygotował specjalny dodatek w wysokości 1000 zł, pod warunkiem, że odsprzedamy im swoje obecne urządzenie. Może to być smartfon, tablet a nawet smartwach. Jak tego dokonać, dokładnie przeczytacie tutaj, bo najpierw urządzenie trzeba wycenić. Rabat 1000zł dotyczy zakupu Galaxy Z Fold 2 5G, ale można skorzystać z niego kupując też model Galaxy Z Flip 5G, ale wówczas rabat wynosi 700zł. Pamiętajcie jednak, że pula tych kodów rabatowych jest ograniczona, zaś sama promocja trwa do 18 maja.

Czytaj też: Galaxy F22 to nowy budżetowy Samsung, którego możemy nie dostać

Jeśli załapiemy się na obie promocje, to Samsung Galaxy Z Fold 2 5G będzie kosztował już 5599 zł, co jest już naprawdę świetną ceną. Łapcie więc promocję, póki jeszcze jest!

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G w Media Expert

Do tego np. Media Expert oferuje również możliwość zyskania cennych gratisów – 3 dodatkowe miesiące korzystania z Microsoft 365, nawet 4 miesiące darmowego dostępu do YouTube Premium czy pakiet startowy Orange 5 w prezencie.