WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

NPC w Fallout 76 opóźnieni – Bethesda przenosi premierę

NPC w Fallout 76 nie pojawią się w grze w tym roku. Bethesda swoją największą aktualizację przenosi na później.

Co bardzo doskwierało wielu osobom w Fallout 76? Brak NPC. Tytuł znany niegdyś z rozbudowanych opcji dialogowych z ciekawymi postaciami okazał się być pozbawiony tego elementu. Gra jednak od premiery przeszła długą drogę i twórcy obiecali dodać bohaterów niezależnych do gry, pod koniec tego roku.

Już wiemy, że tak się jednak nie stanie. Bethesda chce dopracować swój produkt i mieć pewność, że wszystko działa jak należy. Punkt dla nich, że w końcu zrozumieli, iż lepiej nie wypuszczać niedorobionej gry. Kiedy zatem spodziewać się NPC? Aktualnie producent mówi o początku 2020 roku. Czyli niedługo.

Co jeszcze nowego w grze? Czy przesunęła się premiera innych usprawnień? Tym razem dobra wiadomość. Bethesda poinformowała, że prace nad usługą prywatnych serwerów zostały zakończone i ta opcja zostanie uruchomiona w przyszłym tygodniu! Jeśli chodzi o graczy, którzy wykupią tę usługę, to twórcy chcą zaoferować „coś dla wszystkich, nie tylko chcących grać na prywatnym serwerze.” Cokolwiek miałoby to oznaczać. Dodatkowo, w przyszłości możliwe będzie modowanie prywatnych światów.

Nad czym jeszcze pracuje Bethesda? Firma dłubie nad nowymi wydarzeniami, systemem legendarnych graczy, publicznym serwerem testowym, konfiguracjami profitów i wieloma innymi elementami. Na 2019 rok wciąż jest zaplanowanych kilka aktualizacji.

ŹRÓDŁO: Kotaku