NVIDIA DLSS trafia do czterech nowych gier

NVIDIA DLSS, nowe gry NVIDIA DLSS

NVIDIA ogłosiła zapewnienie czterem nowym tytułom wsparcia swojej technologii DLSS, która sięga coraz głębiej i głębiej w rynek gier, a my możemy się z tego tylko cieszyć.

Nowe gry z NVIDIA DLSS

DLSS po raz pierwszy trafiło na rynek z premierą pierwszej rodziny kart GeForce RTX, korzystając z wbudowanych w rdzeń graficzny rdzeni Tensor. Deep Learning Super Sampling, to nic innego, jak technika głębokiego uczenia opracowana przez firmę NVIDIA, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do inteligentnego skalowania renderowanych klatek do wyższej rozdzielczości.

Czytaj też: Jonsbo prezentuje obudowę UMX6
Czytaj też: Galax szykuje karty z serii Work The Frames
Czytaj też: EK WB wypuszcza potężny zestaw chłodzenia cieczą – EK-AIO Elite 360 D-RGB

Zapewne wiecie, że rozdzielczość, to sztandarowa opcja graficzna, która pochłania wydajność naszego sprzętu, obniżając poziom klatek na sekundę. Dlatego DLSS, który musi być dodawany indywidualnie do gry, pozwala na znaczny wzrost wydajności. To bowiem dzięki niej niższa rozdzielczość jest skalowana do wyższej przy prawie identycznym poziomie detali.

Czytaj też: Sprzedający na Allegro dopłacą do darmowej dostawy Smart!
Czytaj też: Nowe obudowy Nova Mesh SE TG od BitFenix chwalą się siatką
Czytaj też: TSMC osiągnęło przełom w 2 nm procesie technologicznym

Jeśli myślicie, że w grę wchodzą tylko delikatne wzrosty wydajności, spójrzcie poniżej na skuteczność DLSS przy rozdzielczości 4K w wspierającym już tę technologię Call of Duty: Black Ops Cold War, War Thunder, Enlisted i Ready or Not.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News