WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

[AKT] Nvidia zaprasza na „GeForce Gaming Celebration” 20 sierpnia

O nadchodzących kartach GeForce pisaliśmy tak wiele razy, że aż trudno mi sobie przypomnieć wszystkie wpisy. Porzucę więc tradycyjny wstęp w temat na rzecz clue newsa, czyli imprezy GeForce Gaming Celebration.

Ta została oficjalnie zapowiedziana przez Nvidie kilka minut temu. Firma zaprasza wszystkie ikony branży, testerów i dziennikarzy właśnie na to wydarzenie, które odbędzie się już 20 sierpnia. Tak – to dzień przed rozpoczęciem się targów GamesCom 2018. GeForce Gaming Celebration ma być wydarzeniem, gdzie pojawi się „najnowszy sprzęt GeForce” i „spektakularne niespodzianki”. Przynajmniej według oficjalnej zapowiedzi, która nie zawsze musi zgadzać się z rzeczywistością. Na szczęście Nvidia nie zapomniała o zwyczajnych konsumentach. Dla nich zarezerwowała ogromną halę, gdzie „partnerzy będą wystawiać swoje najnowsze gry PC”. I to przez dwa dni – w poniedziałek i wtorek, z których wszystkie ważne pokazy będą udostępniane w sieci na żywo.


Aktualizacja – oficjalne zaproszenie Nvidii brzmi:

Gamescom 2018, największe na świecie targi dla miłośników gier, zbliżają się wielkimi krokami. Z przyjemnością informujemy, że drużyna NVIDIA GeForce będzie na nich obecna wraz z partnerami, prezentując najnowsze gry komputerowe oraz organizując niezależne wydarzenie GeForce Gaming Celebration, które odbędzie się 20 sierpnia.

Impreza będzie obfitować w ekskluzywne pokazy najnowszych tytułów, prezentacje przeprowadzone przez największych twórców gier oraz spektakularne niespodzianki!

Co ważne, nie jest ona przeznaczona tylko dla osób z branży. Każdy może się zarejestrować, aby mieć możliwość wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Zapraszamy gości od godziny 17:30, a zabawa rozpocznie się o 18:00. Liczba miejsc jest ograniczona zatem zachęcamy do niezwłocznej rezerwacji. Jednocześnie pragniemy pocieszyć osoby, które nie będą mogły pojawić się na imprezie osobiście – zostanie z niej przeprowadzona transmisja na żywo.

Kiedy?

poniedziałek, 20 sierpnia 2018

od 18:00 do północy


Wszystko wskazuje więc na to, że nowe karty GeForce to właśnie tam ujrzą światło dzienne po raz pierwszy. Zgrywa się to z ujawnioną wcześniej datą premiery, która wyznaczył 30 sierpnia na dzień wjazdu kart GTX 1180 i 1170 na półki sklepowe. 20 sierpnia wydaje się więc być dobrą okazją do „papierowego debiutu”. Jedno jest jednak pewne – podczas GeForce Gaming Celebration Nvidia zaprezentuje coś wielkiego, a według źródła, to właśnie wtedy rozda do testów egzemplarze recenzenckie nowych kart.

Czytaj więcej:

GeForce GTX 1170 niszczy 1080 Ti w domniemanym teście

Źródło: Videocardz