Reklama
aplikuj.pl

Obiecujący Mi Mix 4 Xiaomi w świetle nowych plotek

Obiecujący Mi Mix 4, Xiaomi Mi Mix 4, Mi Mix 4, rendery Xiaomi Mi Mix 4, specyfikacja Xiaomi Mi Mix 4

Właśnie pojawiły się nowe plotki na temat jednego z najbardziej imponujących, a przynajmniej zapowiadających się na takiego, smartfonu Xiaomi. Dziś nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, co ciekawego zaoferuje smartfon Mi Mix 4.

Zobaczcie na stworzone przez HoiINDI rendery, przedstawiające ten obiecujący Mi Mix 4 Xiaomi

Właśnie dowiedzieliśmy się od @Universelce na Twitterze, że nadchodzący Mi Mix 4 otrzyma aparat ukryty pod wyświetlaczem, którego „nie będzie widać gołym okiem”. Xiaomi od dłuższego czasu pracuje nad ukryciem aparatu pod ekranem, ale jak na razie nie wypuściła ani jednego smartfona z tą dosyć nową technologią. To oczywiście się zmieni, dzięki modelowi Mi Mix 4.

Czytaj też: Poznaliśmy chipset Nord 2 5G OnePlusa. Sztuczna inteligencja na pokładzie

Wcześniejsze plotki informowały nas, że smartfon Mi Mix 4 będzie ograniczony do rozdzielczości 1080p+, a sam panel zostanie dostarczony przez Huaxing Optoelectronics. Temu zreszą możemy się mu przyjrzeć dzięki udostępnionemu renderowi, którego zobaczycie powyżej. Wyświetlacz Mi Mix 4, zamiast obejmować całą przednią powierzchnię, otrzyma stosowne zakrzywienia wyłącznie na bokach, co przypomina ekrany Infinity Samsunga sprzed wielu lat. Jednak jeśli wam mało to, HoiINDI stworzył rendery pokazujące również tył Mi Mix 4.

Czytaj też: Realme GT Master Edition – kolejne szczegóły specyfikacji

Źródła zdradzają jeszcze, że model ten będzie droższy niż Mi 11 Ultra, który i tak już jest bardzo drogi, ponieważ w Polsce jego cena wynosi około 5700 złotych. Ponadto nowy Mi Mix 4 ma zaoferować układ Snapdragon 888, baterię o pojemności 4500 mAh z obsługą ładowania przewodowego o mocy 120 W i bezprzewodowego o mocy 80 W, a także standard UWB. Oczekuje się, że Xiaomi zaprezentuje tę nowość 13 sierpnia.