Reklama
aplikuj.pl

Zaskakujący odbiór SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake

SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake

SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake zebrało bardzo dobre oceny graczy i krytyków. W końcu dobra gra dla dzieci, inna niż seria LEGO!

SpongeBob SquarePants dobrą marką

Od premiery 17 lipca 1999 roku, SpongeBob Kanciastoporty jest najchętniej oglądanym serial animowany przez 22 lata z rzędu, tworząc uniwersum ukochanych postaci, popularne hasła i memy, filmy kinowe, produkty konsumenckie, nagrodzony Tony musical na Broadwayu, oraz międzynarodową rzeszę fanów. SpongeBob to jedna z najpopularniejszych marek w historii Paramount International, oglądana w ponad 170 krajach, tłumaczona na ponad 29 języków i mająca średnio ponad 100 milionów widzów co kwartał. SpongeBob Kanciastoporty został stworzony przez Stephena Hillenburga i wyprodukowany przez Nickelodeon w Burbank w Kalifornii. Kreskówka jest kroniką morskich i czasem nonsensownych przygód SpongeBoba, nieuleczalnego optymisty i rzetelnej gąbki morskiej i jego podwodnych przyjaciół.

Czytaj też: PlayStation 5 Pro w produkcji!

Zdaje się, że wysoka jakość postaci i jej przygód, przekłada się też na inne media. Bardzo często jesteśmy świadkami sytuacji, w której gra dla dzieci jest prostą, słabą grą. Wszystkie gry Psi Patrol to w gruncie rzeczy przeciętne tytuły, nad którymi SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake jest kilka poziomów wyżej.

Opinie o SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake

Gracze Steam wystawiają SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake bardzo pozytywne opinie. Jak zareagowały media? Sprawdźcie to na nowym zwiastunie gry.

Czytaj też: Jakie sekrety skrywa Resident Evil 4?

Gra SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake jest dostępna na platformach Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 i Xbox One w polskiej wersji językowej (dubbing oraz napisy).

Spełniające życzenia Syrenie Łzy w rękach SpongeBoba i Patryka… Co mogłoby pójść nie tak? Jasne, sama struktura wszechświata może się rozlecieć, otwierając portale do Światów Życzeń pełnych rycerzy, kowbojów, piratów i prehistorycznych ślimaków. To jednak nic, z czym nasza ulubiona gąbka by sobie nie poradziła, dysponując odpowiednim kosmicznym kostiumem! Każdy tańczy w rytm Cosmic Shake!

Twórcy wymieniają następujące cechy gry, z których wyjątkowo są dumniL

  • Odblokuj klasyczne i nowe umiejętności platformowe, takie jak Haczykowa Huśtawka czy Karate Kop
  • Wykorzystaj ponad 30 czadowych kostiumów, w tym ŚlimakoBoba i GąbkoGacusia
  • Odwiedź 7 różnych Światów Życzeń, takich jak Dzikie Meduzowe Pola czy Halloweenowe Kamienne Dno
  • Zanurz się w bulgoczących podśmiechujkach SpongeBoba i jego kumpla Balonowego Patryka
  • Spotkaj wszystkich ulubionych mieszkańców Bikini Dolnego z serialu animowanego, którym głosu użyczają oryginalni aktorzy
  • Słuchaj ścieżki dźwiękowej obejmującej 101 utworów z serialu, w tym „Słodkie zwycięstwo”