Reklama

Odkurzacz realme TechLife Robot Vacuum dostępny w Polsce

Odkurzacz realme TechLife Robot Vacuum dostępny w Polsce

Od dziś w sprzedaży w Polsce dostępny jest automatyczny odkurzacz realme TechLife Robot Vacuum. Sprawdźmy jego cenę i możliwości.

Co oferuje realme TechLife Robot Vacuum?

Rynek robotów odkurzających stale się powiększa. Po prezentacji 15 czerwca model od realme trafił do sprzedaży w oficjalnym sklepie internetowym marki sklep-realme.pl oraz na realmeshop.pl w cenie 1299 złotych. Cena jednak nie jest tu najważniejsza, bo wcześniej warto sprawdzić, co te urządzenie nam oferuje.

Czytaj też: Oppo patentuje dwustronny smartfon ze zwijanym ekranem

Robot sprzątający realme wyposażono w czujnik LiDar oraz oparte na technologii AI rozwiązania umożliwiające dokładne mapowanie mieszkania. Dzięki temu można wysłać go do sprzątania wybranych pomieszczeń, a robot z łatwością ominie przeszkody, a po zakończonej pracy wróci do stacji ładowania. Wyposażono w trzy warstwy filtrujące, więc podczas sprzątania realme TechLife Robot Vacuum usunie też pył i alergeny.

Do naszej dyspozycji są trzy tryby pracy:
  • tryb cichy (500 Pa),
  • normalny (1200 Pa),
  • turbo (2500 Pa),
  • tryb maksymalny (3000 Pa).

Robotem realme łatwo jest sterować, można ro robić samodzielnie lub pozwolić mu samemu dopasować moc sprzątania do potrzeb przestrzeni. Sterowanie odbywa się przy pomocy dedykowanej aplikacji lub poprzez komendy głosowe systemów Asystentem Google oraz Amazon Alexa, z którymi odkurzacz jest kompatybilny. Komunikację ze smartfonem i innymi urządzeniami zapewnia robotowi łączność Wi-Fi w standardzie 802.11n.

Czytaj też: A może by tak na wakacje zabrać Walkie-Talkie od Xiaomi?

TechLife Robot Vacuum oferuje także funkcję mopowania, musimy tylko zamontować dedykowany pojemnik na wodę. Będzie on dołączony do zestawu razem z 12 wymiennymi nakładkami czyszczącymi. Bateria robota ma pojemność 5200 mAh zapewnia to długi czas pracy, w trybie maksymalnym to około 120 minut, zaś w trybie cichym – 240 minut. Do pełna naładujemy go w 360 minut.

Warto wspomnieć, że realme TechLife Robot Vacuum charakteryzuje się niewielką wagą (3,3 kg) i kompaktowym rozmiarem (350 mm x 100 mm). Dołączony do zestawu pojemnik na kurz ma pojemność 600 ml. Można też przekształcić robot w urządzenie 2w1 montując pojemnik na kurz 300 ml i pojemnik na wodę 300 ml oraz nakładkę do mopowania.