WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Odświeżenie Jaguara F-Pace traci powoli kamuflaż

Chociaż to nie pierwszy raz, kiedy widzimy odświeżenie Jaguara F-Pace w kamuflażu, ten dawno tutaj nie gościł, a fakt, że powoli traci kamuflaż, jest tego świetnym przykładem.

Pozbawiony kolejnej części kamuflażu Jaguar F-Pace ujawnia jeszcze więcej szczegółów swojego nadwozia, sugerując premierę jeszcze w tym roku. Jak zauważa Motor1, będzie to bardzo konserwatywny lifting flagowego SUVa Jaguara.

Nowe fotki potwierdzają nową osłonę chłodnicy na przodzie w otoczeniu z ostrzejszymi reflektorami, które nadają całości bardziej agresywnego wyglądu. Dolną część zderzaka producent również zmienia, ale ta zmiana do wielkich zapewne nie będzie należeć, co tyczy się również tyłu, gdzie kamuflaż ukrywa nowe tylne światła z wewnętrzną grafiką 3D LED oraz ostrzejszy dyfuzor.

Ten testowy prototyp ma podwójny układ wydechowy i sądząc po rurach skierowanych w stronę ziemi, jest prawdopodobnie napędzany silnikiem wysokoprężnym. Wnętrze samochodu wciąż pozostaje tajemnicą, ale widoczny na zdjęciach laptop lub tablet wskazuje ulepszony system infotainment.

Czytaj też: Nowy kabriolet BMW M4 powrócił na zdjęciach szpiegowskich!

Informacje dotyczące zakresu silników SUVa są skąpe, ale spodziewamy się, że większość opcji układu napędowego zostanie zachowana. Można też oczekiwać zelektyfikowanych jednostek.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News