Reklama
aplikuj.pl

Odświeżenie Tesla Model S. Firma poprawiła wiele szczegółów elektrycznego sedana

Odświeżenie Tesla Model S, Tesla Model S, Model S,

Przed miesiącem do sieci wpadły zdjęcia potwierdzające odświeżenie Tesla Model S. Trudno było w nie uwierzyć, jako że firma zrealizowała ogromną aktualizację przed ledwie 6 miesiącami, ale dziś Tesla potwierdziła to, ujawniając najnowszą wersję swojego flagowego elektrycznego sedana.

Co przyniosło odświeżenie Tesla Model S?

Po wyjściu z rodzimej Kanady na Stany Zjednoczone, a wreszcie do Europy i Azji, Tesla spotkała się z zupełnie nowymi klientami, klimatem i standardami. Nic więc dziwnego, że rozwija swoje Modele nieco niezależnie między wersją europejsko-azjatycką, a amerykańską, ale finalnie zawsze ujednolica poczynione zmiany. Świetnym tego przykładem jest najnowsze odświeżenie Tesla Model S, które zadebiutowało jako pierwsza Tesla poza kanadyjską granicą, bo na Tajwanie.

Czytaj też: Jeszcze lepszy Model S Plaid na torze. Tesla udostępniła Plaid Track Mode

Względem wariantu produkowanego od pół roku, odświeżony Model S otrzymał zupełnie nowe światła przednie (najpewniej typu Matrix prosto z Modelu 3/Y) i tylne, których wygląd uzupełnia pozbycie się ozdobnej listwy nad tablicą rejestracyjną. Najważniejsza zmiana obejmuje jednak port ładowania, który będzie zgodny ze standardem CCS.