WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Oficjalna data premiery Rambo: Last Blood

Oficjalna data premiery Rambo: Last Blood

Mimo iż produkcja najnowszej odsłony serii Rambo dobiegła końca w grudniu, to dopiero Lionsgate ogłosił, kiedy możemy spodziewać się filmu w kinach. Do tej pory wiadomo było, że będzie to jeszcze tej jesieni, ale w końcu ukazała się oficjalna data premiery Rambo: Las Blood.

Czytaj też: Dlaczego tak długo ukrywano tytuł Avengers 4?

W ciągu ostatnich miesięcy pojawiały się w sieci zdjęcia z planu i skąpe materiały promocyjne. Lionsgate jednak długo nie podawało żadnego dokładnego terminu, kiedy możemy spodziewać się premiery filmu. Wiadomo było, że odbędzie się ona jesienią. Teraz wiadomo, że Rambo: Last blood trafi na ekrany kin 20 września. W roli głównej, oczywiście, Sylvester Stallone. Piąta część będzie zarazem ostatnią odsłoną serii.

W Rambo: Last blood główny bohater prowadzi spokojne życie farmera w Arizonie, które jednak pewnego dnia zostaje przerwane. Gabriella, córka jednej z jego pracownic zostaje porwana przez meksykański kartel zajmujący się handlem ludźmi.  Rambo wyrusza więc do Meksyku, by ją uratować. Tam, były żołnierz sił specjalnych, zyska nowego sprzymierzeńca i razem wymierzą sprawiedliwość.

Oficjalna data premiery Rambo: Last Blood

Reżyserem Rambo V: Last Blood jest Adrian Grunberg, zaś scenariusz napisał Sylvester Stallone i Matt Cirulnick. Film ma być ostatnim powrotem aktora do kultowej roli Rambo, którego spopularyzował w latach 80-tych.

John Rambo ponownie wkroczy do akcji 20 września 2019 roku.

 Czytaj też: Zobaczcie drugi zwiastun Hellboya!

Źródło: comicbookmovie.com