Reklama

Znamy oficjalną nazwę uniwersum Spider-Mana od Sony

Tom Holland, Spider-Man, Spider-Man 3, Marvel, fabuła Spider-Mana 3, Spider-Man 3 premiera, Kevin Feige

Venom i Morbius to postacie, które w komiksach najczęściej kojarzone są ze Spider-Manem. Sony tworząc o nich filmy zaczęło rozwijać uniwersum umownie nazywane Spider-Verse. Koniec jednak z tą umownością, wiemy jaka jest oficjalna nazwa kreowanego przez nich wszechświata.

Czytaj tez: Mroczna Rey na kolejnych grafikach koncepcyjnych ze Skywalker. Odrodzenie

Spider-Verse, tak do tej pory nazywaliśmy tworzone przez Sony Pictures uniwersum skupione wokół Spider-Mana. Do tej pory otrzymaliśmy Venoma, a w marcu przyszłego roku zobaczymy Morbiusa, który już bezpośrednio nawiąże do Petera Parkera. Sony posiada prawa do Pajączka i wraz z Marvel Studios realizuje kolejne filmy i „wypożycza” postać do innych produkcji wchodzących w skład MCU. Odwrotnie jest już ciężej, bo Sony może jedynie nawiązywać do wydarzeń z solowych filmów. To im jednak nie przeszkadza, bo superbohaterowie i superzłoczyńcy, skupieni w komiksach wokół Spider-Mana są dość liczni.

Jak donosi portal IGN, który skontaktował się z wytwórnią oficjalna nazwa dla universum Spider-Mana od Sony to Sony Pictures Universe of Marvel Characters. Dość długa nazwa, prawda? jest do niej skrót – SPUMC lub SPUOMC. To już trochę łatwiej zapamiętać.

Obecnie w skład Sony Pictures Universe of Marvel Characters wchodzą dwa solowe filmu o Spider-Manie, Venom, Morbious, Spider-Man 3 i Venom: Let There Be Carnage. Jeśli kolejna część Venoma i Morbius osiągną sukces Sony ma zamiar tworzyć kolejne produkcje. Fani oczekują, że nawiązania z Morbiusa doprowadzą do crossovera, może nawet w Let There Be Carnage

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News