WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ogłoszono datę premiery serialu Mroczne materie od HBO i BBC

HBO bardzo się stara, by po zakończeniu Gry o Tron utrzymać przy sobie subskrybentów. I, trzeba przyznać, bardzo dobrze im to wychodzi. Niedługo dostaniemy serię Watchmen, która zadebiutuje pod koniec października. Wkrótce później – Mroczne materie, realizowane przy współpracy z BBC.

Czytaj też: Dżin na grafikach koncepcyjnych z Aladyna. Zobaczcie jak mógłby wyglądać Will Smith!

Na oficjalnym profilu na Twitterze ogłoszono datę premiery serialu Mroczne Materie od HBO i BBC. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tej jesieni, zwłaszcza pod względem rozmachu, z jakim jest zrealizowana. Seria Mroczne materie dostępna będzie na HBO i HBO GO już 4 listopada, zaś w Polsce dzień później.

Przypomnijmy, że stworzona przy udziale BBC seria fantasy jest adaptacją popularnych książek Philipa Pullmana. Serial opowie historię dziewczynki o imieniu Lyra żyjącej w jednym ze światów równoległych do naszego. Poszukując zaginionego przyjaciela odkrywa mroczny spisek i stara się rozwiązać zagadkę tajemniczej substancji o nazwie Pył.  Jej podróże przez różne światy będą obfitowały w przygody i niebezpieczeństwa, a sama Lyra na swojej drodze spotka nie tylko ludzi, ale również niezwykłe i fantastyczne istoty.

Ogłoszono datę premiery serialu Mroczne materie od HBO i BBC

Mroczne materie mogą pochwalić się gwiazdorską obsadą. W pierwszym sezonie zobaczymy m.in.: Dafne Keen, Jamesa McAvoy’a, Ruth Wilson i Lina Manuela-Mirandę.

Czytaj też:  Nowe figurki Funko POP z Endgame

Źródło: comicbookmovie.com