Reklama
aplikuj.pl

PlayStation Plus lipiec 2022 zaprezentowany. Horror i „armagedon”

playstation plus

PlayStation ujawniło skład PlayStation Plus lipiec 2022. Jakie tytuły zostaną udostępnione graczom? Tym razem otrzymujemy trzy produkcje.

PlayStation Plus lipiec 2022 – pierwszy nowy PS+

Lipiec to pierwszy miesiąc, gdy działa już nowa wersja usługi PlayStation Plus. Nie oznacza to jednak, że znika comiesięczny zestaw gier, które otrzymują wszyscy posiadacze abonamentu. Jeśli płacicie za najtańszy próg PS+, czyli PlayStation Plus Essential to i tak dalej będziecie otrzymywać co miesiąc kilka gier.

Czytaj też: Kontynuacja Kingdom Come Deliverance pewna. Gra sprzedała się w milionach egzemplarzy

Co tym razem zasili Wasze biblioteki? Pierwsza z ogłoszonych gier to Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas.

Neo Cortex i N. Tropy wracają i atakują nie tylko ten świat, ale całe multiwersum! Crash i Coco ratują sytuację dzięki połączeniu czterech masek kwantowych i naginaniu zasad rzeczywistości.

Nowe umiejętności? Są. Więcej grywalnych postaci Tak. Alternatywne wymiary? Oczywiście. Przeolbrzymi wrogowie? No jasne. Ten sam niesamowity klimat? Możesz założyć się o swoje krótkie jeansy! Chwileczkę, czy to faktycznie są krótkie jeansy? Nie w tym świecie!

PlayStation Plus na lipiec to także gra od twórców The Quarry

Crash Bandicoot to jednak nie jedyna produkcja, która będzie dostępna od 2 lipca 2022. Oprócz tego zagramy też w pierwszy tytuł z serii The Dark Pictures, czyli produkcji autorów niedawnego The Quarry.

Czytaj też: Robin z Gotham Knights pokazuje co umie na nowym zwiastunie

Dark Pictures to seria osobnych, rozgałęziających się filmowych gier z gatunku horror, zawierających tryb dla wielu osób.

W Man of Medan, pięciu znajomych wyrusza na wakacyjną wycieczkę z nurkowaniem, która wkrótce staje się znacznie bardziej mroczna…

Rozpocznij przerażający rejs na pokładzie statku-widma.

Poznaj mrożącą krew w żyłach historię ze znajomym online albo z nawet piątką przyjaciół offline

Wszystkie grywalne postacie mogą żyć lub zginąć. Podejmowane przez ciebie wybory zdecydują o ich losie.

Kogo ocalisz?

Gracze otrzymają także tytuł o nazwie Arcadegeddon.

Gilly, właściciel miejscowego salonu gier, usiłuje ocalić firmę przed zapędami korporacyjnego molocha. W tym celu połączył największe hity z automatów w jedną grę nad wszystkie gry. Niestety korporacja – złowieszcza Fun Fun Sp. z o. o. – zainfekowała jego grę wirusem. Uratuj supergrę i ostatni salon w mieście przed niechybną zgubą!

W tej ciągle zmieniającej się strzelance wieloosobowej będziesz odkrywać różnorodne biomy, brać udział w minigrach, odnajdywać ukryte skarby i pokonywać niezwykłych bossów, a wszystko to u boku dwóch lub trzech przyjaciół. Arcadegeddon opiera się na mieszance PVE i PVP z trybem kooperacji, który zapewni emocje graczom na każdym poziomie. W miarę rozgrywki będziesz przyjmować kolejne wyzwania od lokalnych „gangów”, które wolny czas spędzają w salonie Gilly’ego. To jedyny sposób, by zdobyć szacunek ulicy. A skoro o szacunku mowa – pierwsze miejsce w rankingu już na Ciebie czeka.