Kolejny wtorek, to kolejny OkazjoWTOREK Huawei

kolejny OkazjoWTOREK Huawei

Tradycyjne dla Huaweia cykliczne OkazjoWTORKI uderzają ponownie. Tym razem nie z trzema standardowymi, a aż czterema produktami w specjalnych, stosownie obniżonych cenach. Co więc tym razem, okrągły tydzień po Dniu Dziecka, ma do zaoferowania ma kolejny OkazjoWTOREK Huawei?

OkazjoWTORKi są cykliczną ofertą w sklepie internetowym huawei.pl, gdzie co wtorek na klientów będą czekać atrakcyjne, ekskluzywne promocje cenowe na wybrane produkty, zestawy urządzeń i akcesoriów lub inne benefity. Wszystko to okraszone limitem czasowym i nakładowym.

Czytaj też: Zegarek OnePlus Cobalt Limited Edition trafił do sprzedaży… na Instagramie

Tylko dzisiaj, czyli 8 czerwca, w sklepie huawei.pl można kupić aż cztery produkty, a w tym jeden z nich w zestawie z innym urządzeniem w promocyjnych cenach, które będą aktywowały się “po kolei” od 9:00 do 24:00 w różnych odstępach czasowych. Innymi słowy, jeśli coś Was zaciekawi, a na ten dzień mieliście plany z daleka od ekranów, to przykro mi – trzeba siedzieć i odświeżać, a finalnie być szybkim, bo oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Czytaj też: Tajemniczy smartfon Realme ujrzał światło dzienne. Co zdradza wyciek?

OkazjoWTOREK Huawei na 8 czerwca, to unikalny zbiorek aż czterech produktów

W dzisiejszym OkazjoWtorku możecie zgarnąć bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeLace Pro w cenie 299 zł, słuchawki Huawei FreeBuds 3i za 199 zł, tablet Huawei MatePad T3 10 WiFi za 449 zł oraz smartwatch Huawei Watch GT 2 (46 mm) w zestawie ze słuchawkami Huawei FreeBuds 4i w cenie 749 zł. Czy warto? Zważywszy na przeceny w oficjalnym sklepie ewidentnie.

Czytaj też: Red Magic 6R wyjedzie z Chin. Kiedy oczekiwać premiery w Polsce?

Damy Wam jeszcze cynk, żeby sklep odświeżać kolejno o 9, 11:01, 16:01 oraz 20:00, bo wtedy właśnie sklep będzie zmieniał aktualnie przeceniony sprzęt. Niektóre produkty, to wręcz stali bywalcy OkazjoWtorków Huaweia, a my osobiście możemy wydać tylko werdykt polecenia w przypadku słuchawek. Te przetestowaliśmy bowiem w podstawowej przed dwoma laty, kiedy to ich cena sięgała 700 złotych. Na wyróżnienie w przypadku tego modelu zasługuje możliwość bezprzewodowego ładowania za sprawą flagowców Huaweia, szybkiej technologii parowania, czy dwukanałowej transmisji.