Reklama
aplikuj.pl

Red Magic 6R wyjedzie z Chin. Kiedy oczekiwać premiery w Polsce?

Red Magic 6R wyjedzie z Chin, Polska Red Magic 6R, Red Magic 6R

Red Magic 6R końcem maja miał swoją premierę w Chinach i tak jak było zapowiadane, ten smartfon będzie dostępny również poza rynkiem chińskim i to już od 24 czerwca. Gdzie i w jakiej cenie możemy się spodziewać nowego Red Magic 6R?

Red Magic 6R pojawi się w Europie, a dokładnie w takich krajach jak: Austria, Belgia, Bułgaria, Litwa, Chorwacja, Luksemburg, Republika Cypryjska, Czechy, Holandia, Dania, Estonia, Portugalia, Finlandia, Rumunia, Francja, Słowacja, Niemcy, Słowenia, Grecja, Hiszpania, Szwecja, Irlandia, Węgry, Włochy, Łotwa, Malta, Wielka Brytania i co najważniejsze – w Polsce.

Czytaj też: Tajemniczy smartfon Realme ujrzał światło dzienne. Co zdradza wyciek?

Dostanie go również Ameryka Północna (Kanada i Stany Zjednoczone), Azja i Pacyfik ( Australia, Hongkong, Makao i Singapur), Bliski Wschód (Izrael, Kuwejt i Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie) i Ameryka Łacińska (Meksyk, Peru i Chile).

Co oferuje Red Magic 6R oraz w jakiej cenie?

Smartfon będziemy mogli kupić za 499 euro (około 2230 złotych) w wariancie 8/128 GB pamięci, a cena opcji 12/256 GB pamięci jest oczywiście wyższa i wynosi 599 euro (około 2675 złotych).

Red Magic 6R jest gamingowym smartfonem, dlatego też został wyposażony w specjalne dotykowe przyciski do gier umieszczone na boku, które reagują na dotyk 400 razy na sekundę (400 Hz). Flagowy chipset firmy Qualcomm powinien dawać sobie świetnie radę podczas grania, a jest nim oczywiście Snapdragon 888 współpracujący z 8/12 GB pamięci RAM i 128 GB/256 GB pamięci wewnętrznej. Za zasilanie całości odpowiada akumulator o pojemności 4200 mAh z obsługą szybkiego ładowania mocą 30 W.

Czytaj też: Oficjalny zwiastun vivo Y73. Co pokazuje render?

Smartfon może pochwalić się swoim 6,67-calowym ekranem AMOLED o rozdzielczości Full HD+ z częstotliwością odświeżania 144 Hz. Na jego przodzie wyświetlacza nie zabrakło 16 Mpx aparatu oraz ukrytego pod nim skanera linii papilarnych. Obracając go zobaczymy poczwórną konfigurację aparatów, z czego główne skrzypce gra jednostka na bazie 64-Mpx. Dalej znajduje się tam 8 Mpx ultraszerokokątny, 5 Mpx aparat makro i 2 Mpx czujnik głębi.