Reklama

Orange Flex – polecanie pozwala zarabiać

orange flex

Orange Flex zaprezentowane w nowej odsłonie! Co tym razem przygotowało Orange dla swoich klientów oraz… tych przyszłych?

Orange Flex to program dla klientów sieci Orange, który umożliwia im zgarnianie bonusów dzięki polecaniu oferty innym osobom. Jeśli uda nam się kogoś przekonać do propozycji sieci – zgarniemy spory bonus.

Czytaj też: Huawei skarży się do KE. Polski rząd odpiera zarzuty
Czytaj też: Plus z nową ofertą. Prosto, bez limitu i 5G dla wszystkich
Czytaj też: Orange odnawia sprzęty, a ja się zastanawiam, czy chcę sprzęt po kimś

Bonus na pieniądze

Teraz za każde polecenie, które zakończy się sukcesem (czyli osoba z polecenia aktywuje ofertę oraz będzie z niej korzystać ponad miesiąc) otrzymać można 70 zł. Osoba, która dołączy do Flexa dostanie 30 zł. Program już został uruchomiony.

Klienci chętnie korzystają Flexa. Blisko 10% użytkowników Flex aktywnie poleca tę aplikację. Średnio z polecenia 1 użytkownika, 2 polecenia zakończone są sukcesem i aktywacją Orange Flex. Najwięcej osób, które przyszły do Flex z polecenia zdecydowało się przenieść do nas swój numer z innej sieci.

Czytaj też: Netia oferuje pracownikom zdalnym pakiet wsparcia NetiaNext, ale kota nie dają
Czytaj też: T-Mobile daje Wam 100 złotych zniżki. Naprawdę
Czytaj też: Będzie więcej pomiarów pól elektromagnetycznych. Ale to nie jest dobra informacja

Bonus na Internet

Co jeśli pójdzie nam wyjątkowo dobrze i zaprosimy do sieci aż pięć osób? Po zaproszeniu 5 osób można odebrać paczkę 500 GB (ważną przez 180 dni), a za kolejne 5 poleceń kolejne 500 GB. W sumie można otrzymać w prezencie aż 1 TB danych.