WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Ostatni teaser nowego Mercedesa Klasy S przed premierą

Już jutro, czyli w środę 2 sierpnia, Mercedes ujawni swoją Klasę S nowej generacji, ale firma i tak nadal go zapowiada nowymi materiałami.

Do tej pory widzieliśmy wiele zwiastunów Klasy S, zdjęć szpiegowskich z udziałem prototypów i słyszeliśmy różnego rodzaju plotki o Klasie S, a nawet pomimo tego wciąż wiele nie wiemy o tym dużym flagowym sedanie marki. Nowy zwiastun z kolei zamiast ujawniać coś wyjątkowego, jest bardziej podsumowaniem dotychczasowych informacji.

Zapewnia nam jednak pobieżne spojrzenie zarówno na nadwozie, jak i wnętrze Klasy S. Możemy dojrzeć fantastyczne oświetlenie LED, gigantyczny centralny ekran informacyjno-rozrywkowy, cyfrowy zestaw wskaźników, pikowaną skórzaną odchylaną kanapą tylną, a nawet brelok do kluczyków.

The #SClass stands for the fascination of #MercedesBenz – don't miss the world premiere of the new S-Class on September 2, 2020 at 2:00 p.m. (CEST) right here on this channel. #MeetMercedes

Opublikowany przez Mercedes-Benz Poniedziałek, 31 sierpnia 2020

Czytaj też: Gotowi na trochę terenowej zabawy z Jeepem, Mercedesem i Land Roverem?

To, co jest ciągle w sferze tajemnic, sprowadza się do technologii, a tutaj Mercedes może nas zaskoczyć. Czym? Wspomina się coś o trzecim poziomie autonomicznej jazdy zarezerwowanej na konkretne warunki niemieckich dróg, ale to tylko plotki, których potwierdzenie albo obalenie poznamy już jutro.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News