Reklama

Oto Assassin’s Creed: Valhalla!

ac valhalla, assassin's creed valhalla, valhalla

Ubisoft ujawnił w końcu nowego Assassin’s Creed. Valhalla zabierze nas w nowe regiony.

Ubisoft długo kazał nam czekać na ujawnienie nowej gry z uniwersum Assassin’s Creed. Zespoły AC dostają teraz więcej czasu na pracę, a do tego pojawił się koronawirusa, który namieszał w branży. Inna duża gra Ubisoftu – Watch Dogs: Legion została przeniesiona na późniejszy termin, więc i premiera AC się opóźniła. Ale w końcu jest!

Od kilku godzin fani Assassin’s Creed byli świadkami tego jak powstawała grafika promująca produkcję. To było kilka godzin ze znakomita muzyką z serii i niesamowitymi umiejętnościami graficznymi w wykonaniu BossLogic.

Czytaj też: Bloodborne w 60 klatkach na sekundę nie ma sensu

Z grafiki, która powstała można wywnioskować, że tym razem wcielimy się w wikinga. Logo zakonu na toporze bohatera wskazuje na to, że tym razem Asasyni będą już raczej znani pod nazwą, którą gracze kojarzą od lat. Pytanie tylko czy zmierzymy się już z Templariuszami czy jeszcze organizacją znaną jako Zakon Starożytnych? Widoczny na grafice zamek może wskazywać na to, że jako wikingowie udamy się na tereny należące dziś do Wielkiej Brytanii.

Ubisoft zapowiedział również, że światowa premiera zwiastuna gry odbędzie się 30 kwietnia. W Polsce powinniśmy wyczekiwać nagrania na kanałach Ubisoftu o godzinie 17:00.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News