Reklama
aplikuj.pl

W Overwatch 2 czeka na Was piernik

overwatch 2

Blizzard ma niespodziankę dla graczy Overwatch 2. W produkcji dostępna jest nowa, bardzo tania skórka dla jednego z bohaterów. Świąteczny klimat gwarantowany.

Święta w Overwatch 2 trwają

Bohaterowie Overwatch pędzą przez śnieg podczas tegorocznej Zimowej Krainy Czarów! Wydarzenie obejmuje specjalną dostawę nowych trybów w Salonie gier, elementów ozdobnych i darmowych nagród, które z pewnością umilą wam czas spędzony z drużyną i znajomymi!

Czytaj też: Sifu wywalczyło sobie premierę na kolejnych platformach

Blizzard już teraz pichci dla was coś słodkiego! Od teraz do 2 stycznia możecie kupić nową legendarną skórkę Piernik dla Bastiona, która kosztuje zaledwie 1 monetę Overwatch.

Nawet jeśli dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z Overwatch 2 i nie macie jeszcze monet Overwatch, to nie musicie się przejmować. Dzięki wykonywaniu cotygodniowych wyzwań w grze otrzymacie monety za darmo.

Więcej prezentów w Overwatch 2

Zalogujcie się do Overwatch 2 począwszy od dziś do 2 stycznia, by otrzymać specjalny podarunek. Wystarczy, że włączycie grę, a otrzymacie talizman na broń Świąteczny wieniec oraz portret gracza na 2023. Zostańcie w grze i wykonujcie specjalne, świąteczne wyzwania, by otrzymać jeszcze więcej darmowych nagród – np. epicką skórkę Królowa Śniegu dla Brigitte.

Czytaj też: Gameplay Street Fighter 6 to znani i lubiani oraz nowi bohaterowie

Pamiętajcie, że darmową legendarną skórkę oraz nagrody za logowanie można odebrać do 2 stycznia, więc nie zwlekajcie! Darmowe prezenty za zalogowanie się, wyzwania sezonowe i darmowe nagrody w ramach Zimowej Krainy Czarów będą dostępne do 3 stycznia.

Blizzard przy okazji składa świąteczne życzenia dla graczy:

Cały zespół Blizzarda pragnie podziękować milionom graczy, którzy są z nami. Życzymy wam wspaniałych świąt i z niecierpliwością wyglądamy okazji, by zaprezentować plany na nowy rok.

Wesołych Świąt!