Reklama

Pierwsze owoce rewolucyjnej produkcji DRAM Microna

rewolucyjnej produkcji DRAM Microna, Micron DRAM, Micron 1alfa, DRAM 1alfa

Wodząca firma produkcji pamięci pochwaliła się, że rozpoczyna dostawy na rynek pierwszych wyjątkowych układów. Poczytajcie o rewolucyjnej produkcji DRAM Microna.

Owoc rewolucyjnej produkcji DRAM Microna

Wszystko sprowadza się do kości DRAM wyprodukowanych w najbardziej zaawansowanym obecnie na świecie procesie 1-alpha. Ten zapewnia układom DRAM znaczące ulepszenia pod kątem gęstości (o 40%), wydajności i zużycia energii.

Czytaj też: Google Cloud for Business – poznaj tajemnice Google
Czytaj też: ASRock Jupiter X300 to bardzo mały komputer
Czytaj też: Składany iPhone z wieloma kamerami do panoram. Intrygujący patent z masą kamer

Firma Micron planuje w tym roku wykorzystać węzeł 1α w swoim portfolio produktów DRAM, aby zapewnić tę nowość wszystkim rynkom, które obecnie używają DRAM. Mowa o dosłownie wszystkim – od urządzeń mobilnych po autonomiczne samochody, co ma dosięgnąć nawet nas, zwyczajnych konsumentów, jeszcze w tym roku.

Czytaj też: AeroCool prezentuje chłodzenie Cylon 3H
Czytaj też: Samsung QLED i oświetlenie Philips Hue w nowej promocji
Czytaj też:
Gigabyte prezentuje kartę Radeon RX 6900 XT AORUS MASTER

Węzeł 1α DRAM firmy Micron ułatwi produkcje bardziej energooszczędnych, niezawodnych rozwiązań pamięci operacyjnej i zapewni szybsze prędkości operacyjne LPDDR5 dla platform mobilnych. W zasięgu tej rewolucyjnej produkcji DRAM Microna są kości o gęstości od 8 Gb do 16 Gb, które oferują elastyczność pozwalającą na utrzymanie wielu obecnych produktów Micron DDR4 i LPDDR4.