Reklama
aplikuj.pl

Pamięci ZADAK Spark DDR5 ujawnione. Co zaoferują przed 2022?

Pamięci ZADAK Spark DDR5 ujawnione, Pamięci ZADAK Spark DDR5, ZADAK Spark DDR5,

Firma ZADAK pochwaliła się swoimi pamięciami Spark DDR5, ujawniając szczegóły tego, co będą miały do zaoferowania na rynku jeszcze przed końcem bieżącego roku. Do 2022 roku mają bowiem trafić na rynek.

Jak widać po samych zdjęciach modułów ZADAK Spark DDR5, będą to stricte gamingowe pamięci do zestawów, w których RGB jest podstawą. Firma postawiła na dwuczęściową obudowę z rozbudowanym radiatorem, który obejmuje stylizowany na biało radiator ze wstawkami ze szlifowanego aluminium na krawędziach, które to otaczają mleczne wstawki, podświetlane diodami LED RGB.

Czytaj też: Wiemy, kiedy zadebiutuje Galaxy F22 Samsunga

ZADAK Spark DDR5 trafią na rynek przed 2022 rokiem. Niestety firma nie ujawniła opóźnień… a szkoda

Pamięci ZADAK Spark DDR5 będą dostępne w pojemnościach 16 GB i 32 GB, więc ich 4-modułowe zestawy zaoferują aż 128 GB. Ich taktowanie będzie wahać się od 4800 MHz do 7200 MHz, a dzięki niższemu napięciu (1,1 vs 1,2 V) i dedykowanej sekcji zasilania na laminacie (PMIC) ich podkręcanie zawsze będzie wchodzić w grę.

Czytaj też: Pakiet wentylatorów SquA RGB White od Enermax. Trzy śmigiełka za 60 euro

Na ten moment firma ZADAK ściśle współpracuje z producentami płyt głównych, takimi jak ASUS, MSI, Gigabyte i ASRock, aby zapewnić niezrównaną kompatybilność i stabilność, a także najwyższy potencjał podkręcania. Powyżej możecie nawet rzucić okiem na pierwszą płytę główną z DDR5 na pokładzie, ale spokojnie – to najpewniej nie płyta Intela z Socketem V (LGA1700) dla procesorów Alder Lake-S?