WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Aloy nie urosła. Śnieg się nie gniecie. Patch 1.03 Horizon Zero Dawn PC brzmi komicznie

Aloy nie urosła. Śnieg się nie gniecie. Patch 1.03 Horizon Zero Dawn PC brzmi komicznie

Najnowszy patch 1.03 do Horizon Zero Dawn na PC zawiera zabawne zmiany. Błędy w grze poprawią Wam humor.

Guerilla Games twardo poprawia swoje błędy w Horizon Zero Dawn na PC. Gra jest zabugowana i wymaga sporo ulepszeń. Te sie powoli pojawiają, ale brzmią naprawdę zabawnie.

Początkowo changelog nie wygląda zabawnie. Dowiadujemy się, że tym razem w grze naprawiono problem dotyczący wycieku pamięci karty graficznej. Jeśli Wasze GPU z czasem chodziło coraz gorzej to teraz ten problem nie powinien już występować.

Czytaj też: Wy wiedzieliście, że Bright Memory Infinite na PS5 powstaje?

Czytaj też: Patch Horizon Zero Dawn PC! Ale wciąż lepiej grać na PS4…

Co jeszcze zmieniono? Okazuje się, że niektórzy gracze po ukończeniu prologu… dalej pozostawali małą Aloy. Ciekawe jak szybko gracze dowiadywali się, że coś tu nie gra pod względem fabuły. Oprócz tego śnieg w końcu się deformuje. Jeśli myślicie, że dalej macie problem to pamiętajcie, że to rozwiązanie działa tylko w terenach z dodatku DLC. Dokładnie tak jak to było w wersji PS4.

Gra miała też problemy z działaniem w 4K. Po prostu, coś nie działało i gracze byli bezradni, a reset potrafił magicznie naprawić problem. Ponadto doszło nowe okienko w grze informujące graczy o tym, że ich wymagania sprzętowe są poniżej minimalnych.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News