Reklama

Peak Design oferuje akcesoria do telefonu, które zapewnią niesamowitą wszechstronność

kickstarter

Telefony stały się już nieodłączną częścią życia każdego z nas, dlatego nie ma się co dziwić, że istnieje wiele związanych z nimi gadżetów.

Za serię takowych odpowiada Peak Design – firma, która prowadzi właśnie zbiórkę na Kickstarterze, a pierwsi klienci powinni otrzymać swoje produkty wiosną przyszłego roku. Mobile by Peak Design zapewnia sposób na podłączenie smartfonów do wszelkiego rodzaju akcesoriów, w tym statywów, uchwytów samochodowych, podstawek do ładowania czy kierownic rowerowych. System jest skupiony wokół złącza SlimLink, które można przymocować do telefonu za pomocą dedykowanych futerałów lub uniwersalnego, przyklejanego akcesorium.

Czytaj też: realme 7 trafia do polskich sklepów. Najtańszy smartfon dla graczy?
Czytaj też: Smartfony vivo debiutują w Polsce. Warto było czekać?
Czytaj też: Pendrive Kingston DataTraveler microDuo, kończy problemy USB nawet w smartfonie

SlimLink współpracuje zarówno z akcesoriami typu soft-lock, jak i hard-lock. Szczególnie interesująco prezentuje się magnetyczny uchwyt, dzięki któremu możemy przymocować dane urządzenie np. do kierownicy roweru czy też deski rozdzielczej samochodu. Uwagę przykuwa także stacja bezprzewodowego ładowania.

Jeśli chodzi o trójnożny, składany statyw, to jest on niewielki – mniejszy niż karta kredytowa, choć nieco grubszy. Pomimo niezbyt imponujących rozmiarów (co akurat jest zaletą), przyrząd umożliwia wykonnywanie stabilnych zdjęć poklatkowych. Autorzy projektu przekonują, że ich produkty są neutralne pod względem śladu węglowego. I choć oferta wygląda interesująco i sprawie wrażenie bogatej, to wątpliwości może budzić cena wszystkich gadżetów. Cały zestaw kosztuje bowiem obecnie 332 dolary, czyli niemal 1300 złotych.

Czytaj też: Smartfon Motorola z dużą baterią został certyfikowany
Czytaj też: Kiedy zadebiutują smartfony Huawei Nova 8?
Czytaj też: Xiaomi naładuje smartfon w 19 minut. Bezprzewodowo