Reklama
aplikuj.pl

Firma Pedego zaskoczyła tanim elektrycznym rowerem Element

firma-pedego-stworzyla-elektryczny-rower-za-polowe-ceny-1

Chociaż firma Pedego w swojej ofercie ma tylko elektryczne rowery w cenie powyżej 3000 dolców, teraz doczekała się modelu za połowę tej ceny. Oto Element za 1495$.

Niestety mowa (jak to zwykle) o rowerach z USA, gdzie firma ma sieć ponad 120 sklepów detalicznych. To m.in. w nich będzie oferować rowery Element klasy drugiej, które posiadają zarówno przepustnice na kierownicy, jak i wspomaganie pedałowania, oferując w obu przypadkach wsparcie do 32 km/h.

Za moc odpowiada umieszczony w tylnej piaście elektryczny silnik o mocy 500W, który współpracuje z montowanym na dolnej rurze, wyjmowanym akumulatorem o pojemności 500 Wh (via Electrek).

Pedego Element jeździ na dużych, 4-calowych grubych oponach, owiniętych na 20-calowe obręcze, co umożliwia mu jazdę w mniej wybaczającym terenie, takim jak piasek i śnieg. Nie zabrakło wyświetlacza na kierownicy, a nawet opcji dorzucenia metalowych błotników i tylnego bagażniczka.

Czytaj też: Nowy elektryczny silnik rowerowy od Shimano przynosi ogrom ulepszeń

Stojąca za modelem Element wizja (przynajmniej według dyrektora generalnego firmy, Dona DiCostanzo) sprowadza się do dostarczania najwyższej jakości i lokalnych usług, z których słynie Pedego, za cenę, na którą może sobie pozwolić więcej ludzi.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News