Reklama
aplikuj.pl

Pełen akcji zwiastun 4 sezonu Upadku Królestwa

Upadek Królestwa sezon 4 zwiastun, Upadek Królestwa 4 premiera, Upadek Królestwa 4 Netflix, Upadek Królestwa sezon 4 obsada

Netflix zapowiada powrót kostiumowego serialu Upadek Królestwa. Zobacz zwiastun i sprawdź, co nas czeka w 4. sezonie.

CZYTAJ TEŻ: Diuna – zobacz pierwsze zdjęcie z filmu. Timothée Chalamet jako Paul Atryda

Netflix w swojej bibliotece ma wiele seriali kostiumowych, ale tylko niektóre z nich tak zachwycają fanów jak Upadek Królestwa. Z sezonu na sezon twórcy osiągają coraz wyższy poziom co doceniają fani. Seria opiera się na cyklu Wojny Wikingów autorstwa Bernarda Cornwella.

Akcja serialu rozgrywa się w IX wieku, a fabuła skupia się na wojnie pomiędzy Anglosasami i Danami. W 4. sezonie dostaniemy kolejne spektakularne bitwy. Uthred będzie musiał znów stanąć do walki z nowym zagrożeniem, a marzenia Alfreda o królestwach zjednoczonych pod jednym sztandarem stanie pod znakiem zapytania. W serialu występują m.in. Alexander Dreymon, David Dawson, Ian Hart, Tobias Santelmann, Emily Cox i Adrian Bower.

W USA nowe odcinki pojawią się już 26 kwietnia, ale daty polskiej premiery jeszcze nie znamy. Możemy się spodziewać, że 4.sezon dostaniemy ze sporym opóźnieniem, gdyż prawo do pierwszej emisji ma Canal+.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News